ford nabízí operativní leasing i pro soukromé osoby | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Ford nabízí operativní leasing i pro soukromé osoby

Ford nabízí operativní leasing i pro soukromé osoby

12.02.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Společnost FCE Credit rozšířila svoji nabídku o operativní leasing na vozy Ford pro soukromé klienty.
Také český Ford už nabízí prostřednictvím své finanční společnosti Ford Credit operativní leasing nejen firmám, ale také soukromým osobám. Tento nový produkt nese název Ford Lease a je k dispozici na období 24 měsíců při celkovém nájezdu do 40 000 km nebo 36 měsíců s nájezdem do 60 000 km. Zákazník však může individuálně vybírat z širší škály délek pronájmů i nájezdů.
 
Pravidelné měsíční splátky zahrnují i pojištění odpovědnosti a havarijní pojištění s 5% a 10% spoluúčastí a k tomu zákazník dostává zdarma ještě pojištění GAP, které ho chrání před finanční ztrátou vzniklou v souvislosti s totální škodou na vozidle nebo jeho odcizením.
 
Pro operativní leasing Ford Lease není potřeba žádná počáteční záloha a zákazník se může rozhodnout pro základní verzi operativního leasingu, anebo rozšířenou (Full Service Leasing), která kromě pojištění zahrnuje i mnoho dalších služeb (například servis, pneuservis, asistenční služby, ale i dálniční známku, tankovací karty, náhradní vozidlo – dle přání zákazníka).
 
Operativní leasing Ford Lease má ale ještě jednu zásadní výhodu. „Ford Lease si zákazník může sjednat na všechny nové vozy Ford, které dealeři v ČR prodávají, od městského modelu Ka až k největšímu Fordu Transit. Nic podobného zatím žádný konkurenční produkt nenabízí,” vysvětluje Vladan Rojíček, generální ředitel společnosti FCE Credit, s.r.o.
 
“Náš nový produkt Ford Lease sleduje moderní trendy, kdy stále více motoristů nemá potřebu vůz vlastnit, ale jen užívat, jezdit s ním, tankovat a o nic dalšího se nestarat. Naše společnost jim v tom ve spolupráci s Fordem vychází vstříc a Ford Lease podle prvních zpráv z dealerství bude produktem velmi žádaným,“ dodává Rojíček.