hella je na českém a slovenském trhu již 20 let | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Hella je na českém a slovenském trhu již 20 let

Hella je na českém a slovenském trhu již 20 let

28.05.2013 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

V letošním roce oslaví společnost Hella CZ, s.r.o. své již dvacáté výročí vzniku v České republice a na Slovensku. Po celou dobu je spolehlivým dodavatelem kvalitních náhradních dílů pro český i slovenský trh. 

Během 20 let své působnosti představila Hella CZ mnoho novinek z oblasti světelných technologií, elektriky a elektroniky, thermo-managementu, ale také vybavení dílen a servisů.

V letošním roce přestavila také novou ucelenou řadu brzdových systémů Hella Pagid. Společnost Hella CZ není pouze dodavatelem dílů na aftermarketový trh, ale je také dlouholetým a spolehlivým partnerem pro prvovýrobní zákazníky v automotive sektoru, a to pro různé segmenty (výroba autobusů, tramvají, zemědělských strojů atd.)

„V letošním roce jsme připravili několik speciálních akcí pro naše významné zákazníky a samozřejmě nechyběla ani narozeninová oslava, kde se zaměstnanci a zákazníci setkali a oslavili pro nás významné výročí naší společnosti“, uvádí Mgr. Tomáš Jursa, Country Manager společnosti Hella CZ, s.r.o. pro Českou republiku a Slovensko.

Společnost Hella CZ věří, že i v dalších desetiletích bude na český a slovenský trh přinášet inovativní technologie, ověřenou kvalitu a její produkty budou i nadále zvyšovat bezpečí na silnicích.

Výročí slaví společnost Hella CZ společně se sesterskými výrobními společnostmi v Mohelnici a na Slovensku. Společnost Hella Autotechnik Nova je výrobcem světlometů, které můžete najít v automobilech značek Škoda, Volkswagen, Ford, Jaguar, Land Rover, Renault, Audi, Nissan, Mitsubishi, Volvo, DAF a Scania.