hosté plesu v opeře si luxus užívali i na cestách | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Hosté Plesu v Opeře si luxus užívali i na cestách

Hosté Plesu v Opeře si luxus užívali i na cestách

08.02.2016 | | Tiskové zprávy

Celkem 421 zakázek odbavili řidiči luxusních limuzín 14007 comfort class během letošního Plesu v Opeře. Pro hosty prestižní společenské akce bylo připraveno 160 bílých vozů Škoda Superb, s cestujícími urazily v průběhu večera a noci dohromady 2896 km.
Společnost Taxi Praha s.r.o., která prémiovou taxislužbu 14007 comfort class provozuje, byla generálním přepravním partnerem Plesu v Opeře.
 
„Ples v Opeře je jako největší společenská akce v Česku synonymem luxusu. Prvotřídní služby nabízí také naše vozy z flotily 14007 comfort class. Letos se navíc ples odehrával v duchu britské monarchie a bondovský motiv 007 naleznete i ve značce naší prémiové služby,“ vysvětluje s úsměvem důvody pro uzavření partnerství jednatel společnosti Taxi Praha Patrik Altman.
 
Společnost Taxi Praha s.r.o. je jedničkou na trhu pražských taxi služeb jak pro veřejnost, tak pro firemní klientelu. Společnost provozuje tři flotily vozidel. 14007 comfort class je nejnovějším přírůstkem do společnosti. Jde o exkluzivní flotilu, pro kterou jezdí výhradně bílé vozy Škoda Superb. Taxi Praha je složená z řidičů s vlastními vozy, kteří využívají služeb dispečinku. Třetí flotilou, kterou tvoří převážně vozidla Škoda Octavia III, je Nejlevnější taxi. Všechny flotily se řídí firemními standardy a etickým kodexem.