maserati pro všechny | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Maserati pro všechny

Maserati pro všechny

11.02.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Italský luxus na operativní leasing pro všechny: nové Maserati pořídíte již od 28 000 Kč měsíčně.

Scuderia Praha, jediný oficiální dealer Ferrari a Maserati v ČR, spouští nabídku operativního leasingu vozů Maserati pro všechny, tedy nikoliv pouze pro firmy, ale také pro privátní klientelu. Prvním průkopnickým modelem, nabízeným Scuderií Praha na operativní leasing, je modelová řada Ghibli. V aktuální nabídce jsou to Ghibli Diesel a Ghibli S Q4.
 
Třílitrovou verzi Maserati Ghibli Diesel s šestiválcovým motorem o výkonu 202 kW (275 k) lze pořídit od 28 000 Kč měsíčně. U třílitrového Maserati Ghibli S Q4 sezážehovým motorem o výkonu 300 kW (410 k) a pohonem všech kolje poplatek měsíčně od 35 000 Kč. Cena se může lišit v případě nadstandardní výbavy a ostatních specifikací dle požadavku zákazníka.
 
„Leasingová smlouva je nabízena ve standardním rozsahu 48 měsíců a nájezdu 80 000 km. Parametry smlouvy lze samozřejmě upravit na míru podle zákazníka, nebo si může jednoduše vybrat z předem připravené základní (operativní) či fullservisové (FSL) verze leasingu. Operativní leasing v sobě zahrnuje pravidelné měsíční splátky, povinné a havarijní pojištění, silniční daň i poplatek za rádio. V případě fullservisového může zákazník počítat navíc ještě s dálniční známkou, servisními náklady, zimním či letním obutím, včetně uskladnění pneumatik, nebo mezinárodní tankovací kartou OMV,“ upřesňuje obsah nabídky Jan Hudeček, vedoucí prodeje Maserati ve Scuderii Praha.
 
Co vedlo zástupce automobilky k této unikátní nabídce pro český trh je zřejmé:„Jako jediný oficiální zástupce automobilky Maserati v Česku, jsme totiž mohli vyjednat bezkonkurenční podmínky s renomovanými leasingovýmispolečnostmi, jako jsou ALD Automotive nebo UniCredit Fleet Management. Podmínky jsme navíc ještě schopni přizpůsobit individuálním požadavkům zákazníka. O značkovém servisu a poradenství na nejvyšší odborné úrovni se není třeba ani zmiňovat, to v případě Scuderie platí vždy. Pokud to řeknu jednoduše, pak naše nabídka operativního leasingu vozů Maserati bude na českém trhu prostě vždy tou nejvýhodnější,“ uvedl vedoucí prodeje Maserati společnosti Scuderia Praha Jan Hudeček.
 
Nejúspěšnější rok pro automobilku v historii
V roce 2014 prodalo Maserati po celém světě 36500 vozů, což představuje nárůst o 136 % v porovnání s rokem 2013 a šestinásobné navýšení prodejů v porovnání s rokem 2012. Růstu bylo dosaženo na všech trzích, kde automobilka působí. Nejúspěšnější byla modelová řada Ghibli (23500 kusů) a dále modely Quattroporte (9500 kusů)a GranTurismo společně s GranCabrio (3500 prodaných kusů).
 
„Úspěšným se stal také prodej Maserati v České republice. Automobilka dodala v loni na náš trh celkem 47 vozů, z toho 31 vozů modelové řady Ghibli,“ doplnil ředitel marketingu Scuderia Praha David Kopal.

  • Maserati pro všechny
  • Maserati pro všechny