nová prodejna citroën autocentrum dojáček | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Nová prodejna Citroën Autocentrum Dojáček

Nová prodejna Citroën Autocentrum Dojáček

04.11.2011 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Slavnostní zahájení provozu nového showroomu Citroën Autocentrum Dojáček bylo spojeno s představením nového generálního ředitele Citroënu Česká republika.

Dne 3. listopadu byl slavnostně otevřen nový showroom Autocentrum Dojáček. Jedná se o největší autosalon v Praze s rozlohou 420 m2 postavený již zcela v souladu s novou image značky Citroën. Na jeho ploše bude vystaveno až 12 vozů. Dále se bude nacházet Business centrum a speciální podium pro vůz Citroën DS4.

Showroom otevřel majitel Autocentra Dojáček Karel Dojáček za přítomnosti generálního ředitele Citroënu Česká republika Fréderica Passemarda. Karel Dojáček při této příležitosti řekl: " Citroëny prodáváme už 7 let a dnes mají v našich prodejnách již podíl 35 % a ten stále roste. Je to jistě díky široké nabídce modelů i dobré cenové politice. Jsem si tak jistý, že jsme vsadili na správnou kartu a že v našem novém areálu se bude této značce dařit."

Autocentrum Dojáček nabídne pod jednou střechou komplexní služby svým klientům - prodej nových vozů, servis vč. vlastní karosárny a lakovny, prodej náhradních dílů, čekací místnost a dětský koutek. Součástí salonu bude Business centrum nabízející nadstandardní služby pro firemní fleetové zákazníky.

V rámci Business centra budou vystaveny k prohlídce tři užitkové vozy, se kterými mohou klienti absolvovat zkušební jízdy. Autocentrum Dojáček nabídne i možnost projednání požadavků na individuální přestavbu vozů.

Autosalon se nachází v Kolbenově ulici poblíž rozvíjejících se nákupních center v Praze 9 a je snadno dostupný. Otevírací doba by se do budoucna měla co nejvíce přizpůsobit otevírací době stávajících i nových nákupních center a počítá se i s nedělním provozem. Provozovna má také vlastní asistenční a odtahovou službu.

 

Slavnostní otevření autosalonu Autocentrum Dojáček se současně stalo poslední oficiální akcí tohoto druhu za účasti stávajícího generálního ředitele Citroënu Česká republika Fréderica Passemarda. Ten dostane v rámci značky Citroën nové úkoly na ředitelství Automobiles Citroën v Paříži, kde bude zastávat novou pozici v oblasti obchodu pro zónu Severní Evropy. Při slavnosti se současně oficiálně představil i jeho nástupce Wojciech Tomaszkiewicz, který se funkce ujme od 1. prosince.

 

  • Nová prodejna Citroën Autocentrum Dojáček
  • Nová prodejna Citroën Autocentrum Dojáček
  • Nová prodejna Citroën Autocentrum Dojáček