nová úspěšná obchodní aktivita autobond group | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Nová úspěšná obchodní aktivita Autobond Group

Nová úspěšná obchodní aktivita Autobond Group

13.07.2015 | | Tiskové zprávy

Společnost Autobond Group provozuje pod vlastní značkou Bond Rent dlouhodobou půjčovnu osobních vozidel. Jde o jednu z nejvýhodnějších nabídek pronájmu osobního vozu na trhu.
Právnické i fyzické osoby si mohou vybrat z nabídky vozů Kia cee´d v provedení hatchback nebo kombi. Cena měsíčního fixního nájmu se pohybuje v rozmezí od 3999 Kč bez DPH (Kia cee´d HB Comfort) do 5899 Kč bez DPH Kč (Kia cee´d SW Exclusive) a zahrnuje mj. i výměnu za nové vozidlo každého půl roku, nájezd do 15 000 km, pojištění, sezonní pneumatiky vč. přezutí, silniční daň a rozhlasový poplatek.

Vozy, které se po šesti měsících pronájmu vrací, pak Autobond Group nabízí zájemcům o koupi opět pod vlastní značkou Bond Premium.

„Těší nás, že po 10 měsících můžeme naši novou obchodní aktivitu hodnotit jako jednoznačně úspěšnou, o čemž svědčí i skutečnost, že tento měsíc bude uzavřena 100. klientská smlouva. Nemálo potěšující je i skutečnost, že celých 84 % klientů v dlouhodobém pronájmu vozů z naší půjčovny Bond Rent pokračuje.

Do budoucna budeme usilovat o to, abychom uspokojili stále vzrůstající zájem o tuto službu a mohli našim klientům nabídnout větší šíři segmentů a značek vozidel,“ uvedl Ing. Libor Šrámek, předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Autobond Group a.s.