opel nabízí nejvýhodnější operativní leasing | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Opel nabízí nejvýhodnější operativní leasing

Opel nabízí nejvýhodnější operativní leasing

23.09.2014 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

U Opelu pro operativní leasing neplatí žádná modelová omezení.

České zastoupení automobilky Opel ve spolupráci se společností UniCredit Fleet Management (UCMF) přichází s nabídkou operativního leasingu automobilů i pro fyzické osoby. Při operativním leasingu zákazník používá vůz, platí fixní měsíční splátky v rozumné výši a po domluvené době vůz vrací leasingové společnosti.

 

„Tato forma pronájmu automobilů byla dosud vyhrazena firmám, v poslední době o ní projevují zájem i soukromníci,“ vysvětluje důvody zavedení nového programu generální ředitel českého a slovenského zastoupení automobilky Opel Pavel Šilha.

 

Zákazníci, kteří si pořizují vozy na operativní leasing, mají stále zánovní automobil krytý zárukou, nemusí řešit pojištění, servis. Operativní leasing pro fyzické osoby zatím nabízí jen minimum značek. Výrazným momentem bylo nedávné uvedení operativního leasingu konkurenční značkou Škoda. Operativní leasing Opelu je přitom v mnoha momentech výhodnější.

 

„Zejména v nejžádanějším segmentu nižší střední třídy jsou splátky na model Opel Astra výhodnější než na Škoda Octavia. To lze dokumentovat například na dieselovém kombíku, kde je měsíční splátka u srovnatelného modelu Opel o více než 1500 Kč nižší,“ říká Pavel Šilha.

 

Operativní leasing Opelu představuje kalkulaci na 36 měsíců s ročním nájezdem 20 000 km. Po 36 měsících je vůz vrácen UCFM. Klient neplatí žádnou akontaci, jen pravidelnou měsíční splátku. Program je velice jednoduchý, již v základním nastavení je ve splátce zahrnuto zákonné i havarijní pojištění, pravidelný servis, zimní i letní pneumatiky a dálniční známka.

 

Na rozdíl od některých jiných značek, které podobné produkty v současné době uvádějí na trh, neplatí u značky Opel žádná modelová omezení - operativní leasing lze sjednat na jakékoliv motorizace či stupně výbavy. Je možné též připravit pro zákazníka flexibilní nabídku „na míru“, například pokud se týká délky pronájmu, ročního nájezdu kilometrů…