osram představuje nové inspekční led svítilny | Tiskové zprávy | autoweek.cz

OSRAM představuje nové inspekční LED svítilny

OSRAM představuje nové inspekční LED svítilny

15.08.2016 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Nové portfolio svítilen LEDinspect PRO společnosti Osram nabízí výrobky pro profesionální uživatele včetně autoservisů. Novou řadu LEDinspect PRO tvoří pět výkonných pracovních LED svítilen: Slimline 280, Bonnet 1400, Pocket 280, Penlight 150 a Penlight 150 UV-A.
„Dále jsme rozšířili řadu LEDinspect a vytvořili nové výrobky LEDinspect PRO, abychom nabídli profesionálním uživatelům odolné a flexibilní řešení v oblasti LED svítilen, které jsou ideálně navrženy tak, aby vyhověly nárokům kladeným na kontroly a údržbu vozidel,“ vysvětlila Petra Maya Wilhelm, manažerka pro výrobky a portfolio ve společnosti Osram.
 
Výkonné osvětlení pro servisy
Inspekční svítilny řady LEDinspect-PRO od společnosti Osram poskytnou spolehlivé osvětlení za jakékoliv situace - v montážní jámě při kontrole podvozku, obsluze zvedáku nebo při práci hluboko v motorovém prostoru.
 
Tyto LED svítilny lze připevnit přímo na vozidlo pomocí zabudovaného magnetu nebo háčku. Svítilny mají kvalitní dobíjecí baterii, takže nehrozí zakopnutí o natažené kabely. Na všechny inspekční svítilny v řadě LEDinspect PRO se vztahuje tříletá záruka.
 
Výkonná a všestranná: Slimline 280
Nová svítilna LEDinspect PRO Slimline 280 nabízí světlo o vysoké intenzitě. Deset v řadě uspořádaných LED diod se svítivostí 280 lumenů (lm) a teplotou chromatičnosti 6000 kelvinů (K) poskytuje ideální osvětlení pracovního prostoru na vozidle. Její hlavu můžete nastavovat v úhlu 180®, takže světlo nasměrujete přesně tam, kam potřebujete.
 
Díky magnetu a držáku je svítilna Slimline 280 velmi všestranná. Na displeji v přední části inspekční svítilny se zobrazuje aktuální stav výkonné baterie, která nabízí až čtyři hodiny světla při plném výkonu a až osm hodin, pokud svítilnu používáte ve slabším režimu. Baterii snadno dobijete přes USB výstup nebo v dodávané nabíjecí stanici. Slimline 280 má doporučenou maloobchodní cenu 1749 Kč bez DPH.
 
Profesionální pohled pod kapotu: Bonnet 1400
Díky flexibilnímu, plně otočnému teleskopickému držáku je svítilna LEDinspect PRO Bonnet 1400 ideální pro snadnou kontrolu a údržbu motoru. Držák se dá odpojit, takže se Bonnet 1400 dá zavěsit také za vestavěný háček pro vertikální osvětlení. Díky 168 LED diodám na délce 1,80 m a světelnému výkonu 1400 lm nabízí tato svítilna na velké ploše velmi jasné a především stejnoměrné a nezkreslující světlo. Manipulaci s Bonnet 1400 usnadňuje ultralehká, přesto masivní hliníková konstrukce. Bonnet 1400 lze nabíjet pomocí dodávaného pětimetrového kabelu. Má doporučenou maloobchodní cenu 3111 Kč bez DPH.
 
Všestranný specialista mezi inspekčními svítilnami: Pocket 280
S kompaktními rozměry 132 x 63 mm, třemi vysoce výkonnými LED a integrovanou funkcí kapesní svítilny kombinuje inspekční LED svítilna Pocket 280 uživatelskou přívětivost a působivý světelný výkon 280 lm.
 
Díky integrované svorce na opasek je Pocket 280 neustále připravena k práci. Obzvláště silný magnet na zadní straně a vyklápěcí držák nabízejí různé možnosti připevnění svítilny na vozidlo ať uvnitř nebo zvenku. Displej poskytuje aktuální informace o stavu baterií v této přenosné pracovní svítilně. Baterie s dlouhou životností umožní až tříhodinovou dobu provozu. Dají se dobíjet přes USB kabel. Pocket 280 má doporučenou maloobchodní cenu 1556 Kč bez DPH.
 
Koncentrované světlo pro snazší kontroly: Penlight 150 a Penlight 150 UV-A
Díky kompaktní konstrukci je svítilna Penlight 150 skvělá pro kontroly vozidel, protože nabízí 150 lm v soustředěném paprsku. Manipulaci s touto vysoce kvalitní LED kapesní svítilnou usnadňuje neklouzavý povrch odolný proti znečištění. Má magnetický klip, takže ji můžete připevnit přímo na vozidlo. Svítilna Penlight 150 UV-A je vybavena dodatečným UV světlem pro kontrolu motorového prostoru a usnadňuje odhalování netěsností u klimatizační jednotky. Svítilny Penlight 150 a Penlight 150 UV-A jsou za doporučenou maloobchodní cenu 1029, resp. 1178 Kč bez DPH.
  • OSRAM představuje nové inspekční LED svítilny
  • OSRAM představuje nové inspekční LED svítilny