peugeot, citroën a ds pod jednou střechou | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Peugeot, Citroën a DS pod jednou střechou

Peugeot, Citroën a DS pod jednou střechou

17.10.2016 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

PSA Retail zahajuje provoz showroomu Paris Nord Pleyel. Jde o moderní nástroj všech tří značek skupiny pro získávání nových zákazníků.
PSA Retail otevírá po sedmi měsících práce na severu Paříže svou reprezentační prodejnu určenou pro zastupování všech tří značek skupiny. Nový showroom v Saint Denis je umístěn na ideálním místě, kudy denně projde a projede hodně lidí, hned vedle dominantní stavby na severu Paříže, mrakodrapu Pleyel.
 
Zákazníci zde najdou nabídku všech tří značek skupiny PSA. Jde rovněž o jeden z prvních stavebních kamenů budoucí Pařížské mapy skupiny PSA Retail, která má v úmyslu přizpůsobit schéma svých prodejen specifickým vlastnostem pařížského regionu.
 
Nabídka všech tří značek skupiny na jednom místě ve třech samostatných prostorech
Nový showroom nabídne na ploše 1000 m2 trvale 22 modelů všech tří značek skupiny PSA. 500 m2 je určeno pro značku Peugeot a 500 m2 pro značky Citroën & DS. Značka DS má k dispozici vlastní prostor. PSA Retail investoval do otevření tohoto nového prostoru určeného pro veřejnost 1 milion eur.
 
2100 prodaných aut za rok, 45 000 hodin servisních prací, plánovaný obrat 30 milionů eur
Tým 100 vysoce kvalifikovaných pracovníků využije své odborné znalosti, aby zákazníkům dokázal poradit a pomoci v jednotlivých oblastech, k nimž patří prodej nových i ojetých vozů, servis a financování. PSA Retail Paris Nord Pleyel by měl ročně prodat 2100 vozů (1100 nových & 1000 ojetých) a vyfakturovat 45 000 hodin práce servisu, obrat se odhaduje na 30 milionů eur.
 
Servis: centrum specializované na opravu a údržbu automatických převodovek a na elektromobily
Showroom je spojen i s národním centrem specializovaným na údržbu a opravy automatických převodovek. Na tuto činnost bude v Pleyel vyčleněn tým speciálně proškolených mechaniků, kteří budou schopni zajistit servis automatických převodovek původem z celé francouzské sítě všech tří značek. K tomu se přidává i specifické know-how v oblasti údržby a oprav elektromobilů, které doplňují nabídku tradičních zásahů v oblasti servisu.
 
Ředitel PSA Retail Paris Joël Verany prohlásil: „Slavnostní otevření Paris Nord Pleyel nám umožňuje představit modely všech našich tří značek Peugeot, Citroën & DS v zcela přestavěném prostoru, který je nesmírně moderní a vozům dodává prestiž. Pomocí tohoto nástroje budeme moci zákazníky lépe přijmout a představit širokou nabídku našich tří značek, která pokrývá velkou část automobilové nabídky.“