představuje se defend smart repairs group | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Představuje se Defend Smart Repairs Group

Představuje se Defend Smart Repairs Group

30.12.2016 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Skupina Defend Group představila novou divizi Defend Smart Repairs Group, která zastřešuje novou oblast v oboru tzv. chytrých oprav automobilů. Jde o cenově dostupné servisní zásahy, které mohou ulevit jak majitelům vozidel, tak pojišťovnám.
Nově vzniklá divize Defend Smart Repairs Group doplnila portfolio produktů a služeb skupiny Defend Group a rozšířila její stávající dvě divize - Defend Automotive Group a Defend Insurance Group. Tato divize vybočuje z dosavadního směřování společností skupiny Defend Group. Specializuje se na nové profesionální technologie v oblasti tzv. chytrých oprav automobilů. Hlavním partnerem je dánská společnost HBC System, specializovaná na Smart Repairs.
 
Chytré opravy jsou unikátní technologie pro malé a střední opravy automobilů, jejich interiéru i exteriéru. Mezi základní chytré opravy se řadí opravy oprýskaného laku a škrábanců, opravy důlků a promáčklin (metoda PDR), opravy hliníkových kol, opravy autoskel, opravy světlometů, opravy tkanin, veluru a kožených interiérů, dále opravy strukturovaných povrchů a plastů, se specializací na opravy nárazníků, stejně jako odstranění zápachu z interiéru vozů. Opravy budou dostupné v síti zaškolených partnerů, jsou časově nenáročné a finančně rozumné.
 
Díky jednotlivým technologiím, technologickým postupům a speciálnímu nářadí je investice do opravy či renovace chytrou investicí, kterou si může dovolit každý. Opravy budou dostupné v síti zaškolených partnerů, jsou časově nenáročné a finančně přístupné. Opravy probíhají standardně do 24 hodin a pohybují se v cenové relaci 1000 až 5000 Kč v závislosti na druhu opravy.
 
Dánská společnost HBC System se již 20 let zabývá vývojem inteligentních technologií oprav automobilů tzv. Smart Repairs. Obchodním záměrem společnosti HBC System je vznik servisních sítí a školících center technologií Smart Repairs na území Čech a Slovenska. Na základě dohody mezi společnostmi HBC System a Royal Defend Holding zaštiťuje aktivity na poli technologií Smart Repairs v Česká Republice a na Slovensku nová divize holdingu Defend - Defend Smart Repairs Group.