rekordní návštěvnost v závodě škoda auto | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Rekordní návštěvnost v závodě Škoda Auto

Rekordní návštěvnost v závodě Škoda Auto

30.05.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Více než 80 000 návštěvníků na Dni otevřených dveří v hlavním závodě Škoda Auto v Mladé Boleslavi. Poprvé své brány otevřel i Technický vývoj a Škoda Design.
Škoda Auto se těší z nového návštěvnického rekordu: více než 80 000 lidí navštívilo hlavní závod automobilky Škoda a další zpřístupněné provozy v Mladé Boleslavi. Poprvé své brány otevřel i Technický vývoj a Škoda Designové centrum.
 
Den otevřených dveří pořádala Škoda Auto u příležitosti oslav 120. výročí od svého založení. Naposledy domácí automobilka otevřela brány svého závodu v Mladé Boleslavi veřejnosti před čtyřmi lety. Již tenkrát předčil zájem veřejnosti očekávání - přišlo více než 70 000 lidí.
 
Předseda představenstva Škoda Auto Winfried Vahland ve svém úvodním projevu pochválil všechny zaměstnance, kteří se zde sešli: „Automobilka Škoda je dnes silná jako nikdy předtím. Bez silného týmu by však tento úspěch nebyl možný. Dnešní Den otevřených dveří je poděkováním všem našim zaměstnankyním a zaměstnancům a také jejich rodinám.“