rozšíření služeb skupiny psa v rámci on-line prodeje | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Rozšíření služeb skupiny PSA v rámci on-line prodeje

Rozšíření služeb skupiny PSA v rámci on-line prodeje

17.04.2020 | | Tiskové zprávy

Na webových stránkách pro on-line prodej vozů značek skupiny PSA jsou nyní k dispozici i nabídky financování. Zákazník si může svůj nový vůz on-line vybrat, objednat i zaplatit.
„Takřka všichni zákazníci dnes při výběru vozu nejprve zamíří na internet a někteří chtějí on-line provést celý nákup. Značky skupiny PSA reagují tímto doplněním své nabídky přímo na požadavky zákazníků, kteří hledají rychlou a jednoduchou mobilitu, ale bez kompromisů z hlediska kvality služeb,“ uvedl obchodní a marketingový ředitel skupiny PSA Thierry Koskas.
 
V době, kdy jsou ve většině zemí showroomy kvůli pandemii koronaviru stále uzavřené, pokračuje skupina v rozvoji nabídky svých služeb na stránkách on-line prodeje. Nabídky financování, které byly spuštěny na začátku roku 2020, jsou již k dispozici na webových stránkách Peugeot Store a do konce dubna budou i v nabídce Citroën Store a DS Store. Zákazníci tak mají možnost nákupu všech modelů osobních vozů značek Peugeot, Citroën a DS Automobiles. Tato nabídka je zatím dostupná pouze ve Francii, ale velmi brzy se rozšíří i do dalších evropských zemí a následně i mimo Evropu. Několik lokálních iniciativ on-line nákupu se týká i vozů značek Opel/Vauxhall, zejména ve Velké Británii, Německu a Nizozemsku.
 
„Tento nový způsob pořízení našich vozů otestovali a ověřili naši zaměstnanci,“ zdůraznil Thierry Koskas. 89 % prodejů vozů skupiny zaměstnancům, kteří jsou dobře obeznámeni s modely tří značek skupiny, dnes probíhá on-line.