škoda bez starostí: leasingový program s nulovou akontací pro privátní zákazníky | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Škoda Bez starostí: leasingový program s nulovou akontací pro privátní zákazníky

Škoda Bez starostí: leasingový program s nulovou akontací pro privátní zákazníky

05.06.2014 | | Tiskové zprávy

http://www.skoda-auto.cz/bezstarostiSoukromí zákazníci si nově mohou vůz značky Škoda pořídit na bázi operativního leasingu za fixní měsíční splátky. Nabídka na dvouletý operativní leasing bez akontace s maximálním nájezdem 40 000 km platí pro vybrané modely Citigo, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Octavia Combi a Yeti.

Individuální mobilita pro soukromé zákazníky za ceny od 4499 Kč měsíčně. To přináší nová nabídka na bázi operativního leasingu Škoda Bez starostí.

 

Atraktivní podmínky: pevné měsíční splátky bez akontace, dvouletá doba trvání nájmu, maximálních 40 000 km ujetých kilometrů a dle zvoleného tarifu pojištění zákonné odpovědnosti a havarijní pojištění (Start), nebo navíc také všechny předepsané servisní úkony a údržba vozu (Komplet). Škoda Bez starostí nabízí Škoda Auto v České republice ve spolupráci s finanční společnosti ŠkoFIN pro modely Citigo, Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Octavia Combi a Yeti.

 

 „S nabídkou Škoda Bez starostí je Škoda Auto průkopníkem na poli operativního leasingu vozů pro soukromé zákazníky,“ říká šéf prodejní organizace Škoda Auto Česká republika Luboš Vlček. „Ještě nikdy nebylo užívání automobilu pro zákazníka tak jednoduché, flexibilní a výhodné jako s naší novou nabídkou. Férové měsíční splátky, nulová akontace, v závislosti na konkrétním tarifu pak včetně pojištění, servisu a údržby – to je mobilita bez rizik a dalších závazků, která odpovídá volání mnoha zákazníků po maximální flexibilitě a jistotě v rodinných financích,“ dodává Luboš Vlček.

 

S novým produktem Škoda Bez starostí začíná individuální mobilita s vozy značky Škoda již od měsíční splátky ve výši pouhých 4499 Kč (paket Start) za model Citigo 1,0 MPI/44 kW ve výbavě Ambition. Další modely, nabízené v rámci produktu Škoda Bez starostí, jsou: Škoda Rapid, Škoda Rapid Spaceback, Škoda Octavia, Škoda Octavia Combi a Škoda Yeti.

 

Již při zahájení programu Škoda Bez starostí nabídnou všichni participující partneři značky Škoda v České republice uvedené modely s vybranými motorizacemi a výbavami.

 

Škoda Bez starostí je k dispozici pro každý model ve dvou tarifech: jako paket Start a jako paket Komplet. Spektrum nabízených vozů zahrnuje při zahájení programu Škoda Bez starostí od 4499 Kč/měsíčně za paket Start pro vůz Škoda Citigo až po 9299 Kč/měsíčně za tarif Komplet za vůz Škoda Octavia Combi 1,6 TDI/77 kW ve výbavové verzi Fresh Ambition.

 

S tarifem Start zahrnuje nabídka povinné pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem, havarijní pojištění se spoluúčastí ve výši volitelně 1 % nebo 5 % a připojištěním obvodových skel. Zákazník má navíc v případě nehody nárok na náhradní vůz a může využít i možnosti pojištění právní ochrany. Kromě toho jsou v ceně zahrnuty i náklady na přihlášení vozu, zákazník obdrží již přihlášený vůz na registračních značkách.

 

Tarif Komplet za malý příplatek zahrnuje navíc všechny předepsané servisní úkony a údržbu po dobu trvání nájmu vozu, včetně sady zimních pneumatik, kompletních služeb pneuservisu, výměny stírátek stěračů, náplně kapaliny do ostřikovačů a výměny žárovek.

 

Bližší informace o podrobných podmínkách programu Škoda Bez starostí získají zájemci na www.skoda-auto.cz/bezstarosti, na infolince společnosti Škoda na tel. čísle: +420 800 600 000 nebo u participujících prodejců značky Škoda v České republice.