škoda spouští novou službu předplacený servis | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Škoda spouští novou službu Předplacený servis

Škoda spouští novou službu Předplacený servis

26.01.2015 | | Tiskové zprávy

Novou službu Škoda Předplacený servis mohou zákazníci využít u všech 260 autorizovaných servisních partnerů Škoda v České republice.

K novému vozu Škoda pět let a až 150 000 km bez dodatečných nákladů na servisní prohlídky či servis s možností volby ze dvou variant krytí a tří kilometrových proběhů.

 

Škoda Auto Česká republika ve spolupráci se ŠkoFINem přichází na trh s novinkou v oblasti servisních služeb. Škoda Předplacený servis zaručí zákazníkům dle úrovně služby pět let a 60 000/100 000/150 000 km bezproblémové mobility bez dalších nákladů na servis/servisní prohlídky.

 

Škoda Předplacený servis je v nabídce pro všechny vozy Škoda ve dvou základních variantách, vždy v trvání pěti let. Škoda Předplacený servis obsahuje v obou variantách prodloužení záruky mobility a lze jej čerpat u kteréhokoli z 260 autorizovaných servisních partnerů Škoda v České republice.

 

Varianta Standard zahrnuje všechny servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se zejména o servisní prohlídky dle předepsaného servisního intervalu vozu včetně výměny motorového oleje, dále vzduchové, pylové a olejové filtry, palivové filtry, brzdovou kapalinu i zapalovací svíčky.

 

Varianta Plus zahrnuje nad rámec úrovně Standard také servisní úkony k zajištění bezproblémové provozuschopnosti vozidla po dobu trvání služby. Jedná se o výměnu dílů podléhajících opotřebení, jako jsou brzdové destičky, brzdové kotouče, stěrače, ale také pravidelné čištění a doplnění klimatizace, nebo například kontrolu před STK. Zajištění provozuschopnosti kryje i nahodilé poruchy v rozsahu obdobném Škoda Prodloužené záruce. Obě varianty zahrnují v předepsaném rozsahu použití Škoda Originálních náhradních dílů a práci nutnou k jejich výměně.

 

Škoda Předplacený servis je určen jak fyzickým, tak právnickým osobám. Pro podnikatele či provozovatele flotil, kteří financují nákup vozu hotově, nebo úvěrem představuje Škoda Předplacený servis zajímavou alternativu k operativnímu leasingu. Službu lze zakoupit u autorizovaných partnerů Škoda v České republice k nákupu nového vozu, bez ohledu na způsob financování. Služba je vázána na VIN vozidla, je tedy převoditelná na dalšího majitele.

 

Ceny začínají na částce 12 490 Kč (vč. DPH) pro model Škoda Fabia s využitím varianty Standard a nájezdem 60 000 km. Například u vozu Octavia 2,0 TDI (110 kW) ušetří zákazník na servisních nákladech při využití produktu Škoda Předplacený servis Plus na 150 000 km až 20,2 % v porovnání s běžnými náklady.

 

„Škoda Předplacený servis je nová služba Škoda Auto, která zákazníkům kryje náklady spojené s předepsanou údržbou vozidla, nebo i náklady spojené s případnými opravami z důvodu běžného opotřebení. Zákazník tak má díky profesionální péči na pět let a zvolený počet kilometrů garantovánu vynikající kondici vozu bez vlivu inflace a zdražování dílů či služeb,“ říká vedoucí Poprodejních služeb Škoda Auto Česká republika Karel Starý.

 

„Zákazník může dle svých preferencí zvolit předpokládaný nájezd 60 000, 100 000, nebo 150 000 km. Novinka vychází vstříc zákazníkům, kteří mají zájem o nadstandardní služby a se svým vozem chtějí mít co nejméně starostí. Produktem Škoda Předplacený servis tak reagujeme na jejich zvyšující se poptávku po tomto typu služeb,“ uvádí Petr Abrahámek, ředitel obchodu a marketingu ŠkoFIN.