služba seat olé! | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Služba Seat Olé!

Služba Seat Olé!

18.05.2016 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Výhody operativního leasingu pro soukromé osoby v podobě pořízení nových vozů Seat bez vstupní akontace - jen za měsíční splátky již od 6699 Kč. Nabídka byla rozšířena o další modely značky Seat.
Seat Financial Services přináší českým zákazníkům atraktivní službu Seat Olé!, která v sobě spojuje výhody operativního leasingu a široké nabídky moderních, bezpečných a úsporných automobilů Seat. Bez jakékoliv vstupní akontace si zájemce může pořídit nový vůz, platí jen měsíční splátky. Veškeré další služby včetně pojištění, servisu, předepsané údržby jsou již jejich součástí, stejně tak druhá sada sezónních pneumatik zdarma, a to včetně práce pneuservisu.

Doba nájmu automobilu se sjednává na 24 měsíců a limit pro maximální celkový nájezd je 40 000 km. Značka Seat službu Seat Olé! nově rozšířila o další modely, včetně cenově dostupnějších variant.
 
Rychlá cesta k novému autu a dalším službám
„Služba Seat Olé! je vhodná pro motoristy, kteří si chtějí pořídit nové moderní auto hned, aniž by museli skládat jakoukoliv vstupní akontaci. Prostě jim vyhovuje, že si vyberou konkrétní model z dostupné nabídky, zaplatí první měsíční nájem a odjedou v novém voze Seat,“ říká o službě Seat Olé! Aleš Novák, ředitel divize Seat společnosti Porsche Česká republika.

„O vše je postaráno. Pojištění, servis, údržbu, ale i náhradní pneumatiky mají zájemci v ceně splátky. Za dva roky jen přijdou a vymění jej za nové,“ dodává Novák. Prvních 30 zákazníků získá navíc ke službě Seat Olé! jako bonus CCS kartu v hodnotě 5000 Kč.
 
Češi výhodám operativního leasingu rychle přišli na chuť
Služba Seat Olé! je ukázkovým příkladem operativního leasingu pro soukromé osoby, jehož průkopníkem na českém trhu je Volkswagen Financial Services (dříve ŠkoFIN). Základním principem a výhodou operativního leasingu je skutečnost, že klient platí pouze fixní měsíční částku, která zahrnuje všechny související poplatky spojené s provozem vozidla.

„Operativní leasing oceňují řidiči, kteří chtějí mít s provozem vozu co nejmenší starosti, a kterým vyhovuje, když si po pár letech mohou vůz vyměnit za nový, aniž by je to nějak významně finančně zatížilo. Zájem o operativní leasing pro soukromé osoby mezi Čechy stoupá. Od svého spuštění překonává naše očekávání. V našem portfoliu tuto službu využívá už téměř 3 500 řidičů,“ říká Lukáš Cankař, vedoucí marketingu Volkswagen Financial Services.