společnost mbtech bohemia se mění na akka | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Společnost MBtech Bohemia se mění na AKKA

Společnost MBtech Bohemia se mění na AKKA

27.04.2018 | | Tiskové zprávy

Společnost MBtech Bohemia, která již 22 let poskytuje engineeringové služby firmám na českém i mezinárodním trhu, oznamuje důležitý milník ve svém vývoji. Integrace rozšíří portfolio služeb a kompetencí.
V rámci integrace všech firem připojených ke společnosti AKKA Technologies začíná proces, kdy MBtech změní název na AKKA. Jedná se o komplexní řadu kroků zahrnující nahrazení loga MBtech novým jednotným logem AKKA pro celou skupinu a později i samotnou změnu názvu společnosti.
 
Skupina AKKA je celosvětově renomovaným poskytovatelem engineeringových služeb v různých oblastech, od automobilového až po energetický průmysl.  15 500 expertů AKKA vyvíjí unikátní řešení pro digitalizaci dopravy, v nichž kombinuje jedinečnou expertízu z mnoha odvětví moderního engineeringu. Během více než 30 let přesáhlo působení skupiny AKKA hranice svého tradičního francouzského trhu a vzniklo tak cenné know-how pro implementaci aktivit v jiných zemích.
 
MBtech je největší engineeringová společnost v ČR s celkovou kapacitou přes 500 odborníků. Již 22 let podporuje své zákazníky z celého světa od prvních skic přes koncept, konstrukci, výpočty a testování až po výrobu prototypů.
 
„Český trh hraje v rámci růstu skupiny AKKA obzvláště důležitou roli. Tento strategický krok nám umožní snadnější a rychlejší spolupráci napříč skupinou AKKA. Díky tomu pak budou moci naši zákazníci využívat ještě lépe širší portfolio služeb a kompetencí,“ uvedl provozní ředitel MBtech Bohemia Martin Novotný.