toyota víkend přinesl toyotě rekordních 113 prodaných vozů | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Toyota Víkend přinesl Toyotě rekordních 113 prodaných vozů

Toyota Víkend přinesl Toyotě rekordních 113 prodaných vozů

23.03.2016 | | Tiskové zprávy

Prodejny značky Toyota v  celé ČR navštívilo přes 2000 zájemců. Během akce bylo uzavřeno 113 zákaznických smluv, z  toho 27 je na hybridní modely. Největší zájem byl o modely Yaris (37 prodaných aut) a novou RAV4 (29).
Společnost Toyota Central Europe - Czech (TCE CZ) zveřejnila výsledky celorepublikové akce Toyota Víkend, která proběhla ve dnech 19. a 20. března 2016. Během tohoto víkendu navštívilo prodejny autorizovaných partnerů značky přes 2000 osob a bylo uzavřeno 113 nových smluv, z toho bylo 37 objednávek na Yaris a 29 na novou Toyotu RAV4. 27 zákazníků se rozhodlo pro modely s hybridním pohonem.
 
Toyota Víkend byl určen pro širokou veřejnost a jeho cílem bylo detailně představit jednotlivé modely značky Toyota potenciálním zákazníkům.
 
„Jsme velmi rádi, že zákazníkům se nová Toyota RAV4 líbí. To dokládají i čísla z víkendu. V segmentu SUV jsme prvně nabídli model s hybridním pohonem a více jak polovina nových majitelů se pro něj rozhodla,“ říká k úspěchu modelu Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značky, a doplňuje: „Všech 113 vozů je prodáno reálným a existujícím konečným zákazníkům. Nejedná se o vozy nakoupené, či distribuované našim autorizovaným partnerům, či jinak vylepšené statistiky…“
 
„Pro nás to byly rekordní dva dny. Dosáhli jsme nejvyšších čísel akce Toyota Víkend v její historii,“ uvádí Martin Peleška a dodává: „Rád bych poděkoval všem, kteří se na akci podíleli. Tím však naše práce nekončí. Mnozí z návštěvníků se totiž do prodejen autorizovaných partnerů vrátí, aby dořešili konkrétní požadavky na vybrané modely. Počet prodaných vozů se tak ještě zvýší.“