volkswagen zvýhodnil skladové vozy objednané online | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Volkswagen zvýhodnil skladové vozy objednané online

Volkswagen zvýhodnil skladové vozy objednané online

24.11.2020 | | Tiskové zprávy

Zákazníci, kteří si rezervují skladové vozy Volkswagen online, získají s „Online slevami“ atraktivní ceny. Online slevy činí až 40 000 Kč  a celkové zvýhodnění dosahuje až šestimístnou částku.
Volkswagen v České republice spouští akci „Online slevy“ na skladové vozy. Na webové stránce www.volkswagen.cz/slevy čeká na své nové majitele několik stovek skladových vozů. Zákazníci, kteří si vůz rezervují online, jej získají za ještě výhodnější cenu než u prodejce. Slevy v rámci internetové rezervace se pohybují v řádu desetitisíců a celkové pak až statisíců korun v závislosti na modelu a výbavě.
 
„V rámci naší nové akce ‚Online slevy‘ si mohou zákazníci vybírat svůj vůz Volkswagen z pohodlí domova nebo kanceláře a ještě k tomu výrazně ušetřit,“ říká ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika Patrik Fejtek.
 
Akce „Online slevy“ umožňuje zákazníkům výběr a rezervaci skladového vozu online. Prodejce vůz po blokaci zálohy ve výši 1000 Kč zákazníkovi rezervuje po dobu 4 dnů. Zákazník navíc získává online rezervací možnost pořídit vůz za „online cenu“, která je výhodnější než cena v showroomu prodejce. Po čtyřech dnech jsou blokované prostředky na účtu uvolněny, ať již se zájemce o vůz rozhodne pro koupi či nikoliv.