yanfeng představuje inovace automobilových interiérů | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Yanfeng představuje inovace automobilových interiérů

Yanfeng představuje inovace automobilových interiérů

05.10.2016 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Na prvním Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně s čínskou účastí Yanfeng Automotive Interiors představuje nejnovější inovace automobilových interiérů.
Nejnovější ze špičkových inovací automobilových interiérů představuje na 58. Mezinárodním mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně (MSV) společnost Yanfeng Automotive Interiors (YFAI). YFAI je přední světový dodavatel přístrojových panelů a kokpitových systémů, dveřních panelů, podlahových a stropních konzolí. Společnost si již vybudovala silné zastoupení ve střední a východní Evropě a rozšiřuje své kapacity v České republice.
 
Společnost YFAI se letošního veletrhu účastní na základě pozvání od Shanghai International Technology Fair (CSITF). Je to poprvé, kdy jsou na výstavě v čínském pavilonu společně přítomny v Číně založené firmy, které obchodují nebo podnikají v České republice. YFAI představuje inovativní koncepty a výrobky, které jsou již na trhu k dispozici, například kokpit nového vozu Škoda Octavia vyráběný v Číně nebo dveřní panel nového typu Škoda Superb.
 
„Na veletrhu chceme prezentovat naši vizi Better Life on Board, tedy lepšího zážitku ve voze díky vynikajícímu řešení interiéru,“ řekl Juraj Lovas, Manager Central Staffing Human Resources společnosti YFAI. Tuto vizi ilustrují vystavené produkty: přístrojová deska vozu Mercedes-Benz třídy B, podlahové konzole vozu Opel Zafira a dveřní panel luxusního Maserati Levante, který je důkazem špičkových schopností firmy v oblasti potahování pravou kůží. YFAI také představí novou podlahovou konzoli StowSmart, která umožňuje individuální organizační systém s přihrádkami různé velikosti.
 
YFAI posiluje přítomnost ve střední a východní Evropě.
Účast YFAI na MSV prokazuje, že společnost má v České republice i ve střední a východní Evropě velké plány. Společnost provozuje výrobní závody v Žatci (Česká republika), Námestovu (Slovensko) a Pápě (Maďarsko) a na Slovensku rovněž obchodní centrum Automotive Business Center v Bratislavě a technické centrum Technical Center v Trenčíně.
 
YFAI v současnosti rozšiřuje výrobní kapacity závodu v Žatci, kde se vyrábějí dveřní a přístrojové panely. Vzhledem k růstu počtu objednávek hodlá YFAI přijmout další ke stávajícím 1500 zaměstnancům. Kromě toho se staví nový výrobní závod v Plané nad Lužnicí na Táborsku. Uvedení do provozu je naplánováno na začátek roku 2018. Společnost zde počítá s vytvořením asi 300 nových pracovních míst. Nábor zaměstnanců na celou řadu různých pozic byl již zahájen.