zuzana vitamvásová je automotive news europe rising star | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Zuzana Vitamvásová je Automotive News Europe Rising Star

Zuzana Vitamvásová je Automotive News Europe Rising Star

09.06.2019 | | Tiskové zprávy

Ocenění Rising Star 2019 od Automotive News Europe je uznáním skvělé práce Zuzany Vitamvásové, HR ředitelky pro Evropu, za rozšíření evropských zastoupení společnosti Varroc Lighting Systems na dvojnásobek ze čtyř na osm lokací za dva roky.

Zuzana Vitamvásová, HR ředitelka pro Evropu společnosti Varroc Lighting Systems, získala prestižní ocenění Rising Star 2019 od Automotive News Europe. Ceny Automotive News Europe Rising Stars se udělují špičkovým talentům působícím ve středním a vyšším managementu v jednotlivých oblastech automobilového průmyslu. Ocenění získala za vynikající manažerské schopnosti na poli personálního řízení, kterými významně přispěla k růstu a rozvoji evropského zastoupení společnosti Varroc. Stala se tak první ženou z České republiky, která ocenění získala.
 
Zuzana Vitamvásová v Šenově u Nového Jičína odpovídá za personální řízení a management v osmi lokacích společnosti v Evropě. Kromě řízení je její prioritou mentorování a koučování HR manažerů. Na své pozici má také odpovědnost za zavedení a dodržování všech strategických a operativních disciplín v HR. Zároveň plní roli strategického HR business partnera pro evropské vedení firmy Varroc.
 
„Zuzana je jedním z největších talentů společnosti Varroc. Evropské lokace společnosti Varroc procházejí prudkým růstem a zásadní roli v rozvoji hraje právě oddělení lidských zdrojů, které je klíčovým partnerem pro zakládání nových lokací. Zuzana má v tomto procesu hlavní roli a ocenění Rising Star si plně zaslouží,“ říká k ocenění Chief HR Officer skupiny Varroc Group Jackie Chizuk.
 
Zuzana Vitamvásová ve společnosti Varroc pracuje téměř sedm let a za tu dobu prošla v rámci společnosti řadou pozic včetně Manažerky odměňování a HR manažerky pro sdílené služby.  Vystudovala práva a business management.