mewa doplňuje kolekci dynamic o softshellové bundy | Autoservis | autoweek.cz

MEWA doplňuje kolekci Dynamic o softshellové bundy

MEWA doplňuje kolekci Dynamic o softshellové bundy

22.02.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Vyzbrojeni na aprílové počasí: společnost MEWA rozšířila svůj nový pracovní oděv Dynamic o outdoorové bundy. Softshellové modely chrání v přechodném období před větrem a nepříznivým počasím.
Kdo pracuje venku, je vydán napospas rozmarům počasí. To platí zejména pro proměnlivý přechod ze zimy na jaro: v některých dnech ještě panuje mráz, v jiných dnech je již tepleji. Slunečné počasí se střídá se sněhem a deštěm. Toto aprílové počasí vyžaduje profesionální vybavení, jež zahřeje a ochrání a zároveň zajistí zdravé tělesné klima. Kdo často střídá pobyt v interiéru a venku, potřebuje prodyšný oděv s regulací vzduchu a vlhkosti, aby mu nebylo příliš horko, příliš chladno ani příliš vlhko. Jinak hrozí nachlazení a výpadky kvůli nemoci.
 
V nabídce pánské i dámské bundy
Pro splnění rozmanitých požadavků rozšířila společnost MEWA svůj nejnovější pracovní oděv Dynamic o outdoorové bundy odolné vůči vlivům počasí. Softshellové bundy chrání před chladem a mokrem, ale přitom jsou velmi lehké a nabízejí vysoký komfort při nošení. Bunda je k dispozici v pánském i dámském provedení.
 
Stejně jako u celé kolekce Dynamic je také u outdoorových výrobků nejdůležitější předností volnost pohybu. Oděv se přizpůsobí jakémukoli pohybu, což u bund zajišťuje efekt High Reach. Praktické detaily jako stojatý límec, ochrana brady, prostorné náprsní kapsy a zesílení dna kapes doplňují robustní a promyšlený pracovní oděv. Reflexní prvky a dekorativní švy vytvářejí optické akcenty.