cng stanice v auto podbabská | Trendy | autoweek.cz

CNG stanice v Auto Podbabská

CNG stanice v Auto Podbabská

28.09.2015 | Rybecký Vladimír | Trendy

V areálu nově zrekonstruované prodejny vozů Škoda Auto Podbabská byla současně se slavnostním představením nového modelu Škoda Superb Combi otevřena už 97. plnicí stanice na CNG v České republice.
Jako součást slavnostního večera v nově rekonstruované prodejně Auto Podbabská, konaného u příležitosti představení nové generace modelu Škoda Superb Combi, se odehrálo i slavnostní otevření čerpací stanice CNG Auto Podbabská.

Dodavatelem nové plnicí stanice CNG i zemního plynu pro ni je společnost Vemex. Jde o už 97. plnicí stanici na CNG v České republice, takže vše nasvědčuje tomu, že bude splněn příslib plynárenských společností, že do konce roku 2015 bude v provozu nejméně sto plnicích stanic.

Prodejna vozů Škoda společnosti Auto Podbabská prošla výraznou modernizací v souladu s uváděním nového korporátního designu dealerství. V rámci moderního areálu se kromě prodeje nových vozů Škoda, Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy nabízejí i ojetá auta v rámci programů Škoda Plus a Das WeltAuto.

Současně byla v areálu Auto Podbabská oficiálně otevřena i zcela nová myčka Primus se střešním ventilátorem otočným až o 80°, přímým pohonem bočních kartáčů a patentovaným rotačním mytím podvozku.

Vedle myčky Auto Podbabská připravuje ještě další specialitu - dobíjecí stanici pro elektromobily.