dobíjecí stanice pro porsche plug in hybridy | Trendy | autoweek.cz

Dobíjecí stanice pro Porsche plug in hybridy

Dobíjecí stanice pro Porsche plug in hybridy

14.11.2013 | Rybecký Vladimír | Trendy

První síť dobíjecích stanic pro modely Porsche s technikou plug in hybrid v ČR.

Společnost Porsche Inter Auto CZ, výhradní dovozce a prodejce vozů značky Porsche v ČR, zprovoznila první síť dobíjecích stanic pro luxusní automobily značky Porsche se systémem „plug in hybrid“ v České republice. Její autorizovaná Porsche Centra v Praze a Brně se tímto krokem připojila od 1. listopadu k programu Porsche E-Mobility. Svým klientům a majitelům těchto hybridních vozů tak poskytuje další z nadstandardních služeb.

„Naše společnost vidí v nových technologiích budoucnost, a proto jsme se rozhodli vydat tímto novým směrem. Jedině díky připojení našich autorizovaných Porsche Center k Elektromobilitě mohou naši klienti maximálně využít benefitů hybridních systémů jejich vozů,“ vysvětluje Mgr. Christian Lang, generální ředitel Porsche Inter Auto CZ.

Samoobslužné dobíjecí stojany pro „plug in hybrid“ automobily značky Porsche jsou klientům k dispozici během otevírací doby prodejních Center. Aktuálně jsou k využití pro model Porsche Panamera S E-Hybrid. Čas dobíjení ze stojanu závisí na kapacitě akumulátoru, aktuálním stavu dobití a možnostech elektrické soustavy. Model Panamera S E-Hybrid lze na plnou kapacitu hybridního akumulátoru běžně nabít během 2,3 hodiny.