ds nabídka elektro služeb pro zákazníky vozů e-tense | Trendy | autoweek.cz

DS nabídka elektro služeb pro zákazníky vozů E-Tense

DS nabídka elektro služeb pro zákazníky vozů E-Tense

12.05.2020 | Rybecký Vladimír | Trendy

Značka DS ve spolupráci s Pražskou energetikou (PRE) připravila pro majitele vozů řady E-Tense s elektrickým pohonem z celé ČR speciální nabídku, která jim zpříjemní a usnadní používání vozů s elektrickým a hybridním pohonem.
Společnost Pražská energetika (PRE), která je partnerem DS pro vozy s elektrickým a hybridním pohonem, provozuje po celé ČR síť 82 veřejných dobíjecích stanic PREpoint s největším počtem v Praze a okolí. Veřejné dobíjecí stanice PRE jsou ale i v Ostravě, Brně, Pardubicích, Českých Budějovicích, Plzni a dalších městech.
 
Cílem speciální nabídky je vyjít vstříc potřebám zákazníků, kteří řeší dobíjení těchto vozů doma, v zaměstnání nebo i kdekoliv jinde a potřebují využít i síť veřejných dobíjecích stanic. Nabídka se týká nejnovějšího plug in hybridního modelu DS 7 Crossback E-Tense 4x4 a aktuálně uváděného elektromobilu DS 3 Crossback E-Tense. Zákazník při převzetí nového vozu DS E-Tense získává jako bonus první měsíc neomezeného dobíjení v dobíjecích stanicích PRE zdarma a po dobu dalších 11 měsíců může čerpat kredit ve výši 400 Kč bez DPH/měsíčně pro dobíjení u stanic PRE.
 
Tento měsíční kredit stačí na tři veřejná nabíjení DS 3 Crossback E-Tense nebo na 12 nabíjení DS 7 Crossback E-Tense 4x4 do plné kapacity. Sazba 2,50 Kč bez DPH za kWh je i pro další nabíjení DS zákazníka nad rámec tohoto kreditu. Zákazník s vozem E-Tense dostává i dobíjecí čip DS/PRE s výše uvedenými výhodami na celý první rok provozu vozu s možností využívat jej i v dalších letech.
 
Pro vozy E-Tense jsou k dispozici i prémiové služby DS Only You: rozšířená DS Assistance pro E-Tense vozy, aplikace My DS s E-remote dálkovým ovládáním dobíjení, DS club Privilege nebo DS Valet, která v rámci pick up servisu v případě potřeby údržby nebo opravy vozu DS pro vozidlo dojede, nabídne náhradní vůz a opravený vůz zase přistaví na místo určené klientem. Službu DS Valet je možné využít také pro doručení nového vozu DS na adresu dle přání zákazníka.