komplexní poradenské služby pro alternativní pohony | Užitkové vozy | autoweek.cz

Komplexní poradenské služby pro alternativní pohony

Komplexní poradenské služby pro alternativní pohony

22.03.2017 | | Užitkové vozy

MAN Truck & Bus vytváří tým konzultantů specializovaných na alternativní pohony a poskytujících individuální poradenství pro dopravní společnosti a provozovatele vozových parků v oblasti provozu a infrastruktury i při servisu a údržbě.
Společnost MAN Truck & Bus rozšiřuje nabídku svých služeb o komplexní poradenský servis pro vozový park a dopravní řešení s alternativními pohony včetně technologií s nulovými emisemi.
 
Dopravci a provozovatelé vozových parků se na cestě od nízké úrovně emisí k nulovým emisím potýkají s problémy, které sahají nad rámec vozidla. S cílem poskytnout těmto zákazníkům co největší možnou podporu, MAN Truck & Bus vytvořil speciální tým konzultantů pro individuální dopravní řešení nabízející maximálně hospodárný provoz. Kromě samotného vozidla budou nové konzultační služby zahrnovat otázky infrastruktury a spotřeby elektrické energie jakož i oblast údržby a koncepce vozového parku.
 
„Jelikož poskytujeme individuální konzultace a rady, každý zákazník má možnost vybrat si jakékoliv prvky z palety našich služeb. Například můžeme využít naše modelové programy, které asistují při plánování trasy nebo při sestavování a rozvržení depa,“ vysvětluje Stefan Sahlmann, který vede tým konzultantů v MAN Truck & Bus.
 
Nabídka služeb pokrývá celé spektrum využití nákladních vozidel i autobusů - od provozu a infrastruktury až po servis a údržbu. Jednou z oblastí, na které se MAN Truck & Bus soustředí na cestě k dopravě bez emisí, jsou nákladní vozidla a autobusy poháněné elektrickou energii z baterií.