roste zájem o vozy z půjčovny das rentauto | Doprava | autoweek.cz

Roste zájem o vozy z půjčovny Das RentAuto

Roste zájem o vozy z půjčovny Das RentAuto

26.06.2018 | Rybecký Vladimír | Doprava

Das RentAuto, originální půjčovna vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy, vykazuje v letošním roce výrazný dvouciferný meziroční růst. Od 31 partnerů Das RentAuto po celé České republice si čeští zákazníci půjčují nejčastěji vozidla řady T6 Transporter Kombi a Caravelle.
Originální autopůjčovna Das RentAuto nabízí soukromým i firemním klientům výhodné řešení mobility ve výjimečných situacích, ať už se jedná o dovolenou s celou rodinou nebo o jednorázovou zakázku, jejíž realizace přesahuje možnosti firemního vozového parku.
 
Od ledna do května 2018 uzavřelo 31 partnerů autopůjčovny Das RentAuto 1309 smluv o pronájmu vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy na celkem 6508 dnů, což u obou ukazatelů odpovídá meziročnímu nárůstu o cca 39 %.
 
Partneři Das RentAuto předávají klientům nejčastěji klíčky od vozů řady T6, reprezentované modely Transporter Kombi a Caravelle. Na dalších místech pomyslného žebříčku oblíbenosti stojí modely Crafter a Caddy. Originální autopůjčovna Das RentAuto nabízí soukromým i firemním zákazníkům atraktivní flotilu nových vozů značky Volkswagen Užitkové vozy k pronájmu na dobu od 1 do 30 dní. Výhodná nabídka je rozdělena do dvou časových pásem, která se liší podmínkami pronájmu.
 
U každého z 31 partnerů Das RentAuto jsou k dispozici vozidla Caddy Maxi, Transporter Kombi, Caravelle a Crafter ve stáří maximálně 7 měsíců, která umožňují přepravu nákladu i osob s maximální úrovní komfortu a bezpečnosti.