omv maxxmotion diesel až do -40 °c | Tiskové zprávy | autoweek.cz

OMV MaxxMotion Diesel až do -40 °C

OMV MaxxMotion Diesel až do -40 °C

17.01.2018 | | Autoservis

OMV MaxxMotion Diesel zajistí spolehlivý provoz za všech zimních podmínek. Maximalizuje výkon a chrání motor vozidla během zimní sezóny. Inovativní složení OMV MaxxMotion Diesel bylo vyvinuto v Rakousku.
OMV Česká republika doporučuje řidičům pro zajištění maximálního výkonu a ochrany i při nejnižších teplotách, aby čerpali palivo OMV MaxxMotion Performance Diesel.
 
OMV MaxxMotion Diesel má vynikající vlastnosti, které zajišťují spolehlivý provoz vozidla v jakýchkoli podmínkách během zimního období. Speciální složení prémiového paliva OMV MaxxMotion Diesel, vyvinutého v Rakousku, umožňuje nejen hladké nastartování i v mrazivých dnech, ale maximalizuje také výkon motoru a prodlužuje jeho životnost.
 
OMV MaxxMotion Diesel je vysoce kvalitní palivo vyvinuté inovativním týmem společnosti OMV v Rakousku a umožňuje maximalizovat výkon motoru v jakýchkoli podmínkách během zimního období. Díky špičkovému bodu tuhnutí až při teplotách -40 °C je OMV MaxxMotion Diesel ideálním řešením pro spolehlivou jízdu i v mrazivých dnech. Inovativní rakouské složení OMV MaxxMotion Diesel zaručuje udržení čistoty motoru a odstraňuje stávající usazeniny a znečištění. Výsledkem je nejen lepší spalování, ale také snížení emisí.
 
Teplota -40 °C je hodnota CFPP podle normy EN 590. Výhody a účinky paliva jsou ovlivněné i vozidlem, chováním řidiče a technickým stavem motoru a jsou založené na porovnání s palivem, které splňuje minimální požadavky normy ČSN EN 590.