škoda auto po 18. v čele žebříčku czech top 100 | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Škoda Auto po 18. v čele žebříčku Czech Top 100

Škoda Auto po 18. v čele žebříčku Czech Top 100

19.06.2015 | Rybecká Ivana | Tiskové zprávy

Škoda Auto je opět Nejvýznamnější firmou České republiky a také Nejobdivovanější firmou České republiky.
Již poosmnácté se Škoda Auto umístila v čele žebříčku Czech Top 100. Automobilka byla zvolena Nejvýznamnější firmou v České republice a vede i kategorii 100 nejobdivovanějších firem v České republice. Škoda se v renomovaném ekonomickém rankingu objevuje od roku 1996 a je v něm zdaleka nejoceňovanější firmou.
 
Žebříček Czech Top 100, který byl v letošním roce sestaven po 20., hodnotí nejdůležitější české firmy na základě jejich ekonomických výsledků a aktuálního vývoje ukazatelů jako je například kvalita produktu, hodnota firmy, společenská odpovědnost podniku a atraktivita společnosti v roli zaměstnavatele.
 
Udílení cen se dnes konalo za přítomnosti řady vysoce postavených představitelů ekonomického, politického a společenského života na Pražském hradě. Za společnost Škoda Auto cenu převzal člen představenstva zodpovědný za oblast řízení lidských zdrojů Bohdan Wojnar.
 
„Skutečnost, že jsme již poosmnácté v čele žebříčku Czech Top 100, nás naplňuje radostí,“ říká Bohdan Wojnar.
 
„Opakované ocenění je důkazem skvělého vývoje automobilky Škoda od devadesátých let. Náš úspěch je založen na vyvážené a moderní modelové paletě, na špičkových výkonech celého týmu našich zaměstnanců a kvalitním sociálním dialogu. V budoucnu chceme dále růst, a to jak v České republice a v Evropě, tak i na světových trzích. S novou generací modelu Škoda Superb, kterou právě uvádíme na první trhy, zahájila automobilka novou éru,“ dodává Wojnar.