aaa auto překonalo hranici 50 poboček | Autoservis | autoweek.cz

AAA Auto překonalo hranici 50 poboček

AAA Auto překonalo hranici 50 poboček

16.07.2019 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Síť autocenter AAA Auto rozšiřuje počet svých výkupních poboček aby zvládalo růst počtu zobchodovaných vozů a zvýšený zájem o výkup. Díky tomu po několika letech otevřela novou pobočku i v České republice, a to v Příbrami.
Síť autocenter AAA Auto, která patří do skupiny Aures Holdings, otevřením tří nových výkupních lokalit překonala magickou hranici 50 poboček v rámci států V4, tj. České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.
 
Na začátku července již byla otevřena nová výkupní centra v Bratislavě a Prievidzi na Slovensku. Na jaře také skupina otevřela v Bratislavě první zahraniční pobočku své půjčovny vozů Mototechna Drive. AAA Auto tak letos překonalo hranici 50 poboček a působí již na 52 místech ve čtyřech zemích. Nová výkupní pobočka v Čestlicích je pro AAA Auto umístěna strategicky mezi pobočkami v Praze, Plzni a Táboře.
 
„Zákazníci z jižní části Středočeského kraje si nyní budou moci vybrat z více možností. Zlepšila se dostupnost z Dobříše, Sedlčan nebo Rožmitálu pod Třemšínem. Vozy vykoupené v Příbrami naopak posílí naši nabídku po celé republice,“ říká Karolína Topolová. Přesná adresa nové výkupní pobočky v Příbrami je Husova 366 a má otevřeno od pondělí do pátku od 9:00 do 19:00.