rekordní prodej nissanů leaf | Trendy | autoweek.cz

Rekordní prodej Nissanů Leaf

Rekordní prodej Nissanů Leaf

14.05.2015 | | Trendy

V autorizovaném dealerství Nissan Auto In v Pardubicích byl předán největší počet Nissanů Leaf ve střední a východní Evropě. Společnost Trend Park si převzala 17 vozů Nissan Leaf, takže nyní provozuje celkem 19 čistě elektrických Leafů.
Slavnostního předání se zúčastnili Country Manager Nissan Sales CEE Zdeněk Fořt, Nissan Fleet Manager Marek Šafarčík, ředitel Nissan Auto In Miloš Pavlíček a majitel Trend Parku Milan Hasala.
 
"Jsme rádi, že si Trend Park vybral Nissan Leaf a přidal jich tolik do svého vozového parku. Jsme si jisti, že naše spolupráce bude pokračovat, a je to jen začátek dlouhodobého vztahu. Společně chceme pomoci rozvoji elektromobilty v České republice "poznamenal Zdeněk Fořt.
 
To potvrdil i Milan Hasala: „Elektromobilita nám učarovala a řekli jsme si, že i když to bude cesta lehce trnitá, musíme se po ní vydat. Pokud bude vše dle našich plánů, plánujeme postupně otevřít pobočky po celé České republice. Kdo by si nechtěl pronajmout elektromobil, u kterého nemusíte platit pohonné hmoty!"
 
Trend Park provozuje největší půjčovnu elektromobilů v České republice a  poskytuje služby operativního leasingu. Nissan Leaf je hlavním reprezentantem tohoto projektu a představuje většinu vozového parku Trend Park.
 
„Leaf nabízí momentálně nejlepší poměr cena/výkon na trhu a stal se jasným vítězem. Leaf budeme využívat pro celou řadu obchodních aktivit od půjčovny až po operativní leasing. Připravujeme také speciální menší projekty, jako je např. jízda studentů technických univerzit pod aplikací UBER taxi."  poodkrývá plány společnosti Milan Hasala.
 
Dlouhodobým cílem společnosti Trend Parku je pomáhat elektromobilitě v ČR a přispívat k rozvoji silné sítě rychlého nabíjení, tak aby si řidiči mohli snadno a rychle nabít svůj elektromobil a nic jim nebránilo ve 100% radosti z každodenní jízdy na elektřinu.