unicredit leasing zvýhodní alternativní pohony | Trendy | autoweek.cz

UniCredit Leasing zvýhodní alternativní pohony

UniCredit Leasing zvýhodní alternativní pohony

04.09.2014 | Rybecký Vladimír | Trendy

UniCredit Leasing zvýhodní úvěry a leasingy na osobní a lehké užitkové automobily s alternativním pohonem.

Zařadit do vozového parku auta na alternativní pohon se nyní vyplatí hned několikrát. Obvykle platí, že provoz takových vozidel je výrazně levnější. Nově je díky zvýhodnění od UniCredit Leasing levnější také jejich pořízení. Do této kategorie spadají vozidla na zemní plyn (CNG a LNG), propan-butan, bionaftu, elektromobily či vozidla na vodíkový pohon.

 

Počet vozidel na alternativní pohon se v současnosti v Česku pohybuje zatím jen v řádu tisíců. Přesto vozidla s ekologičtějším a levnějším pohonem mají před sebou perspektivní budoucnost a skupina UniCredit se jejich další rozvoj snaží rovněž podpořit.

 

Nabídka se týká všech osobních i užitkových vozů do 3,5 t a mohou ji použít jak firemní zákazníci při financování svých flotil, tak i soukromé osoby při pořízení jednotlivých vozů. Úvěr či leasing může pokrýt až 90 % pořizovací ceny vozu, smlouva může trvat až 84 měsíců.

 

„Zájemcům o financování nabídneme u těchto vozidel slevu 10 000 Kč z pořizovací ceny vozu. Mohou přitom využít naše úvěrové produkty, zájemci z řad podnikatelů i tradiční leasing,“ říká manažer řízení produktů UniCredit Leasing Jiří Vintr.