volvo cars s googlem vyvíjejí nový android | Trendy | autoweek.cz

Volvo Cars s Googlem vyvíjejí nový Android

Volvo Cars s Googlem vyvíjejí nový Android

23.05.2017 | | Trendy

Automobilka Volvo Cars spolupracuje se společností Google na vytvoření nového operačního systému Android pro příští generaci online vozidel.
Společnost Volvo Cars informovala o uzavření úzkého partnerství se společností Google. Společně pracují na vývoji příští generace infotainmentu a funkcí konektivity založených na operačním systému Android. Výsledné řešení nabídne přístup k široké škále aplikací a služeb. Systém bude představen společně s novými modely Volvo během dvou let.
 
Partnerství předznamenává revoluční způsob interakce zákazníků automobilky Volvo s jejich vozy. Obsáhlý soubor aplikací pro operační systém Android, vyvinutých společností Google, automobilkou Volvo nebo třetími stranami, nabídne řadu online a prediktivních služeb.
 
V partnerství společností Volvo Cars a Google se odráží probíhající splývání automobilového a technologického průmyslu. Automobilka Volvo věří, že chytrá partnerství jsou budoucností automobilového průmyslu. Využití platformy Android jako základního operačního systému zvýší rychlost a flexibilitu vývoje a zákazníci získají možnost přizpůsobit jej svým potřebám.
 
Volvo Cars spolupracuje se společností Google také v rámci aktualizace současných modelů Volvo přidáním místního vyhledávání Google, což je aplikace, jejíž funkce se řídí aktuální polohou. Tato aktualizace se bude týkat všech zákazníků Volvo s navigačním systémem Sensus.