vylepšení 7“ tabletu s vysokou odolností toughpad android | Trendy | autoweek.cz

Vylepšení 7“ tabletu s vysokou odolností Toughpad Android

Vylepšení 7“ tabletu s vysokou odolností Toughpad Android

06.06.2016 | Rybecký Vladimír | Trendy

Společnost Panasonic zvedla laťku na trhu s odolnými tablety vybavenými systémem Android zvýšením výkonu, vylepšením ovládání a větší obchodní flexibilitou ve svém obnoveném 7“ tabletu Toughpad FZ-B2, který patří mezi přední výrobky na trhu.
Plně odolný tablet Panasonic Toughpad FZ-B2, který je vybaven nejnovějším čtyřjádrovým procesorem Intel Atom x5-Z8550 (2 MB cache, 1,44 GHz až 2,4 GHz) se systémem Android 6.0, operačním systémem Marshmallow, přináší zvýšení výkonu o 32 % oproti svému předchůdci, má zvýšenou životnost baterie až na 8 hodin ve stejné hmotnostní kategorii (540 g) a má úzký (18 mm) ergonomický design bez ventilátorů.
 
Zařízení je vybaveno širokými možnostmi pro plnění různých potřeb podniku. Je možné specifikovat kombinaci čtečky čárového kódu, čtečky čipových karet, LAN a 4G. Je také prvním, které je vybaveno oboustranným USB portem 3.1 typu C s přenosovou rychlostí až 5 Gbps a funkcí USB On-The-Go pro snadné kopírování a přenos souborů ze zařízení se systémem Android na počítač.
 
Zařízení je vybaveno systémem Google Android pro profesionální použití, který umožňuje vytvoření samostatných pracovních a osobních profilů. Poskytuje flexibilitu a podnikovou bezpečnost IT správcům a zároveň zajistí, aby uživatelé měli vlastní přístup k osobním aplikacím a datům. Google Android for Work zahrnuje také řadu vestavěných nástrojů pro každodenní úkoly, jako jsou e-maily, kontakty a kalendář.
 
Pro venkovní prohlížení má tablet Toughpad FZ-B2 širší zorný úhel, než jiné tablety ve stejné třídě, s vyšší svítivostí (500 cd/m2) a nižší mírou odlesků. Desetibodový kapacitní multidotykový displej může být ovládám rukou, rukavicí nebo pomocí stylusu pro účely přesného psaní a zachycení podpisu, a to i v dešti.
 
Panasonic Toughpad FZ-B2 je doplňkově vybaven baterií vyměnitelnou za provozu, takže může být v provozu v terénu až 8 hodin v případě jednoho nabití nebo 16 hodin v případě rozšířené baterie.
 
Uživatelům, kteří potřebují mít možnost videokonferencí a fotokopírování dokumentace v terénu, nabízí tablet FZ-B2 inovovanou přední kameru Full HD se stereo mikrofonem a zadní kameru. Je také vybaven vestavěnými směrovými mikrofony, softwarem pro videokonference a rozpoznávání řeči.Toughpad FZ-B2 je vybaven nejnovější technologií Intel Dual Band AC 8260 pro nejrychlejší přenos dat a Bluetooth v4.2.
 
Tablet Toughpad FZ-B2 splňuje přísné požadavky. Prošel testy pádu z výšky 150 cm a disponuje stupněm krytí proti průniku prachu a vody IP65. Je schopen provozu při teplotách od ‑10 °C do +50 °C.
 
Tablet Toughpad FZ-B2 bude dostupný od konce června 2016 za zaváděcí cenu 898 eur + DPH.