nový protektor bandag m-drive 001 | Užitkové vozy | autoweek.cz

Nový protektor Bandag M-Drive 001

Nový protektor Bandag M-Drive 001

07.02.2017 | | Autoservis

Nový protektor Bandag M-Driv e 001 posouvá limity výkonu v segmentu pneumatik pro smíšený provoz na silnici i v terénu.
Bridgestone, výrobce protektorů Bandag, uvedl na trh zcela nový protektor Bandag M-Drive 001, jehož konstrukce je připravena pro náročný provoz na silnici i v terénu ve stavebnictví a dalších oborech, které se vyznačují smíšeným provozem s rozmanitými druhy povrchu a širokou škálou povětrnostních podmínek. Bandag M-DRIVErive 001 nabízí výhody prodloužené životnosti pneumatik a nižších celkových nákladů na kilometr.
 
Dlouhodobé nejvyšší výkon
Nový protektor Bandag, vycházející ze záběrové pneumatiky Bridgestone M-Drive 001 pro smíšený provoz, dokáže odolávat náročným podmínkám během silničního i terénního provozu a současně poskytuje dlouhou životnost, vysokou odolnost vůči náhodnému poškození a vynikající samočisticí schopnosti, které zaručují ještě lepší trakci na nerovném povrchu. Optimalizovaný dezén protektoru Bandag  M-Drive 001 s označením M+S zajišťuje na silnici maximální bezpečnost a jízdní komfort, a to dokonce i v zimních podmínkách.
 
Průkopnická technologie
V konstrukci protektoru Bandag M-Drive 001 nalézají uplatnění nejvyspělejší technologie pneumatik vyvinuté společností Bridgestone. Kombinace směsí se speciálním složením a inovativních dezénů poskytuje výjimečné, dlouhodobé a nákladově efektivní výkony. Směrový dezén s technologií propojených můstků optimalizuje tuhost bloků, a umožňuje tak delší životnost s větší odolností vůči opotřebení. Rozměry bloků přispívají k dobré ovladatelnosti v zimě a na mokru a zároveň vylepšují trakci v terénu.
 
Mezi nejdůležitější vlastnosti protektoru Bandag M-Drive 001 patří rovněž odolnost směsi vůči průniku ostrých předmětů a odlamování částí běhounu. Díky tomu poskytuje vynikající výkony po celou dobu životnosti pneumatiky.
 
Rozšířená nabídka
Nový protektor Bandag M-Drive 001 umožňuje prodloužit životnost pneumatik Bridgestone M-Drive 001 při zachování jejich provozních vlastností. Protektor lze použít také pro kostry pneumatik jiných prémiových značek. Rozměry 13 R 22,5, 295/80 R 22,5 a 315/80 R 22,5 pokrývají většinu vozidel pro smíšený provoz na trhu.
  • Nový protektor Bandag M-Drive 001
  • Nový protektor Bandag M-Drive 001