cat tatra roadshow 2017 v hrušovanech | Doprava | autoweek.cz

CAT Tatra Roadshow 2017 v Hrušovanech

CAT Tatra Roadshow 2017 v Hrušovanech

17.05.2017 | | Doprava

Firmy CAT a Tatra budou prezentovat své produkty v pískovně v Hrušovanech u Brna ve čtvrtek 18. května a v pátek 19. května.
Do pískovny v Hrušovanech u Brna zavítá ve čtvrtek 18. května a v pátek 19. května CAT Tatra Roadshow 2017. Na akci určené pro obchodní partnery a zástupce médií budou mít návštěvníci možnost vyzkoušet stroje Cat a nákladní vozy Tatra přímo v prostředí lomu.
 
Na místě bude prezentován mimo jiné vůz Tatra Phoenix Euro 6 Präsident, který byl v limitované edici vyroben u příležitosti letošního 120. výročí zahájení výroby automobilů v Kopřivnici.
 
„Návštěvníci se mohou kromě vystaveného vozu limitované edice Präsident těšit též na dynamické ukázky automobilů Tatra Phoenix v provedení třístranný sklápěč 6x6, třístranný sklápěč 8x8 a jednostranný sklápěč 8x8. Dynamické ukázky jsou nejen efektní, zároveň jsou nejlepším důkazem toho, jak se vozy Tatra chovají v terénu a jak skvělým pomocníkem pro své majitele jsou,“ říká Martin Šustek, ředitel obchodu a marketingu, člen představenstva Tatra Trucks.
 
Kromě toho, že se potenciální zákazníci budou moci na akci seznámit s jízdními vlastnostmi vozů Tatra v terénu, budou si zároveň moci jízdu v tatrovkách sami vyzkoušet. Prostředí pískovny nabízí například ukázky jízdy do stupňovitého svahu, sjezdu svahu s prudkým sklonem, průjezdu sypkým terénem, překonávání balvanů. Za volantem tatrovek budou zkušení profesionální řidiči, kteří automobily skvěle znají a budou zájemcům schopni zodpovědět řadu praktických otázek.
 
Vybraní výherci z řad účastníků akce se navíc svezou po areálu lomu dakarským speciálem Tatra Phoenix týmu Tatra Buggyra Racing.
 
Akce se koná ve čtvrtek 18. května a v pátek 19. května od devíti hodin v pískovně u obce Hrušovany u Brna.