flixmobility se mění ve flix | Doprava | autoweek.cz

Flixmobility se mění ve Flix

Flixmobility se mění ve Flix

21.04.2022 | | Doprava

Flixmobility se mění ve Flix. Flix dokončil právní změnu v Evropskou společnost. Značka zastřeší aktivity FlixBusu i FlixTrainu.
Společnost FlixMobility se nyní jmenuje Flix. Se změnou právní formy ze společnosti s ručením omezeným na SE (Evropskou společnost) představuje poskytovatel mobility novou globální zastřešující značku, pod kterou se spojují dva udržitelné způsoby dopravy: FlixBus a FlixTrain. Zkrácením názvu jsou ještě více zdůrazněny základní hodnoty produktu a společnosti. Flix znamená chytrou, udržitelnou a snadno použitelnou mobilitu. Poskytování udržitelných možností cestování lidem po celém světě bylo vždy hnací silou zakladatelů společnosti Flix. Nová zastřešující značka sjednotí ekologickou mobilitu na silnicích a železnicích.
 
„Naše DNA je zelená! To se netýká jen našich produktů, ale celé společnosti. Rezervace na našich webových stránkách nebo v aplikaci je stejně jednoduchá jako název. Chceme ukázat, jak vypadá budoucnost udržitelné a chytré mobility. V Německu, v Evropě i po celém světě,“ říká generální ředitel společnosti Flix André Schwämmlein.