limitovaná edice scania | Doprava | autoweek.cz

Limitovaná edice Scania

Limitovaná edice Scania

14.05.2019 | Rybecký Vladimír | Doprava

Společnost Scania oslaví letos v září 25 let svého působení na českém trhu. K tomuto jubileu si pro své zákazníky připravila speciální limitovanou edici tahače návěsů Scania.
Ilustrační vozidlo je vyhotoveno v atraktivní barvě Chilli Red doplněné grafickým designem odkazujícím na 25 let společnosti Scania v České republice. Luxusní provedení podtrhují prvky příplatkové výbavy jako jsou kožené čalounění nebo chromované prvky exteriéru a interiéru. Výroční edice tahače návěsů může být osazena kabinou řady R nebo luxusnější verzí S a variací výkonných šestiválcových motorů.
 
„Vážíme si důvěry, kterou nám čeští zákazníci projevují již pětadvacet let a jako odměnu jsme si pro ně připravili limitovanou edici vozidla Scania. Ať už při prodeji, servisu nebo financování, vždy se snažíme poskytovat ty nejlepší služby. A stejně jsme přistupovali i k návrhu této limitované edice. Tato speciální nabídka platí pro objednávky vozidel přijaté do konce května v kombinací s plným servisním kontraktem a financováním od Scania Finance,“ říká Marián Černoch, obchodní ředitel Scania CER.
 
Scania Finance připravila pro tuto limitovanou edici speciální kontrakt se zvýhodněnými sazbami pojištění. „Součástí splátek je kontrakt na údržbu a opravu vozidla, takže zákazník po celou dobu leasingu splácí jen fixní částku a nemusí se tak obávat žádných nečekaných výdajů,“ popisuje výhody Marian Mráz, manažer prodeje ve Scania Finance.
 
Dodání objednaných vozidel v této limitované edice je plánováno nejpozději na září. Zákazníci tak obdrží svá vozidla přesně na výročí založení společnosti Scania Czech Republic.