ocenění pro gefco | Doprava | autoweek.cz

Ocenění pro GEFCO

Ocenění pro GEFCO

22.10.2020 | | Doprava

Společnost GEFCO získala cenu Toyota Motor Europe za management nákladů.
Společnost GEFCO, vedoucí provozovatel služeb v oblasti multimodálních řešení dodavatelských řetězců a přední evropský poskytovatel logistiky pro automobilový průmysl, získala od firmy Toyota Motor Europe certifikát za management nákladů v letech 2019-2020. Společnost GEFCO obdržela toto ocenění za mimořádný výkon v oblasti řízení nákladů již podruhé.
 
Již 20 let společnost GEFCO úzce spolupracuje s evropskými týmy společnosti Toyota a poskytuje řešení na míru, která zlepšují příchozí obchodní operace. Řešení společnosti GEFCO s názvem Control Tower je v plném souladu s principy kaizen společnosti Toyota, zaměřenými na trvalé zlepšování. Bylo navrženo ke zvyšování efektivity a produktivity prostřednictvím lepšího inženýringu a úzké spolupráce. 
 
„Těší nás, že jsme opět získali ocenění za kontinuální zlepšování produktivity každodenních operací společnosti Toyota. Naše řešení Control Tower vzniklo ve spolupráci s firmou Toyota, a to s cílem naplnit specifické potřeby producenta vozů a pomoci dosáhnout očekávané výsledky. Oboustranný úspěch je vystavěn na úzké spolupráci, flexibilitě a schopnosti využít příležitosti pro vytvoření nákladově efektivních řešení. Ocenění od společnosti Toyota je pro nás jednou z cest, jak naplňovat motto společnosti GEFCO Partners, unlimited,“ řekl Executive Vice President of Sales and Marketing společnosti GEFCO Emmanuel Arnaud.