ocenění pro iveco dailytourys | Doprava | autoweek.cz

Ocenění pro Iveco DailyTourys

Ocenění pro Iveco DailyTourys

11.07.2017 | Rybecký Vladimír | Doprava

Iveco DailyTourys patří do modelové řady Daily Minibus zahrnující komfortní turistickou verzi, meziměstský model s největší přepravní kapacitou ve své kategorii a variantu pro dopravu školáků.
Iveco DailyTourys vyniká flexibilitou z hlediska uspořádání sedadel, které jsou namontovány v kolejích. Pokud zákazník požaduje více prostoru pro nohy, maximální počet sedadel lze snadno změnit z 19 na 16. Polohovatelná sedadla Kiel Touristic s tříbodovými bezpečnostními pásy poskytují maximální pohodlí.
 
Zavazadlový prostor v zadní části má objem 2,5 m3. Vysoký standard vybavení obsahuje individuální nastavování klimatizace, LED osvětlení, nový multimediální systém Iveco, USB porty a LCD monitor. Komfort jízdy podporují osmistupňová automatická převodovka Hi-Matic, zadní pneumatické pérování a retardér Telma.
 
Na základě výsledků z třídenní série zkoušek Minibus Euro Test v reálných provozních podmínkách získal Iveco DailyTourys premiérový titul Mezinárodní minibus roku (International Minibus of the Year 2017). Porota Bus & Coach of the Year ocenila zejména vysokou kvalitu karosérie a prvotřídní komfort pro cestující, což v kombinaci výkonným motorem Euro 6 (180 k) a nejlepší převodovkou, jaká byla pro tuto třídu vyrobena, dělá z jízdy nezapomenutelný zážitek. Velký a výborně řešený zavazadlový prostor nabízí mnoho místa. Skutečnost, že jde o kompletně průmyslově vyráběný minibus, usnadňuje údržbu a zaručuje kvalitní servis kdekoliv při cestách po Evropě.