alcar bohemia nově nabízí kompletní kola | Aktuality | autoweek.cz

Alcar Bohemia nově nabízí kompletní kola

Alcar Bohemia nově nabízí kompletní kola

15.09.2016 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Alcar Bohemia rozšiřuje svůj sortiment o kompletní kola, tedy kola s namontovanou pneumatikou, která bude nově nabízet prodejcům automobilů. Jedná se o službu určenou výhradně pro značkové dealery případně pro importéry.
Alcar Bohemia na českém trhu od února do srpna 2016 dosáhl meziroční nárůst prodeje litých kol o téměř 20%. Od podzimu rozšiřuje svůj sortiment o kompletní kola, tedy kola s namontovanou pneumatikou, která bude nově nabízet prodejcům automobilů.
 
Tuto službu již dlouhá léta úspěšně slovenským zákazníkům nabízí společnost Alcar Slovakia, jejíž sklad se v květnu letošního roku přestěhoval do skladu Alcar Bohemia v Nupakách u Prahy. Alcar Bohemia se na základě tohoto spojení rozhodl nabízet kompletní kola také českým automobilovým prodejcům. Ti představují 25-30 % obratu společnosti. Alcar Bohemia pro ně připravil katalogy se všemi aktuálními modely automobilů a automobiloví dealeři mají o dodávky kompletních kol obutých do pneumatik velký zájem.
 
Alcar Bohemia ve svém konfigurátoru už delší dobu uvádí schválené rozměry pneumatik včetně zátěžového a rychlostního koeficientu pro určité vozidlo. Pro velkoobchodníky už Alcar v konfigurátoru uvádí kompletní data s konkrétní nabídkou pneumatik a tito obchodní partneři toho už několik let využívají.
 
V moderním skladu v Nupakách je tak nyní zákazníkům k dispozici celý sortiment litých, hybridních i ocelových kol včetně kol kompletních, TPMS a příslušenství. Alcar Bohemia zde nově má i vlastní montážní středisko s veškerým potřebným vybavením pro montáž pneumatik na kola.
  • Alcar Bohemia nově nabízí kompletní kola
  • Alcar Bohemia nově nabízí kompletní kola