Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Praha převzala elektromobily Nissan

  27. 11. 2020 - Praha převzala elektromobily Nissan

  Hlavní město převzalo 13 osobních elektromobilů Nissan Leaf Acenta a jednu sedmimístnou dodávku Nissan e-NV 200 Evalia.
 • Roste kritika podpory plug-in hybridů

  20. 10. 2020 - Roste kritika podpory plug-in hybridů

  Mezi politiky v Německu roste kritika podpory prodeje vozidel s plug-in hybridním pohonem. Kritici mají podezření, že tato vozidla, těžící ze státního prodejního bonusu, jsou ve skutečnosti převážně poháněna spalovacími motory.
 • PSA skončí s prodejem miniaut z TPCA

  16. 10. 2020 - PSA skončí s prodejem miniaut z TPCA

  PSA končí s výrobou městských miniautomobilů Peugeot 108 a Citroën C1. Podle zdrojů agentury Reuters Francouzi opouštějí stále více nerentabilní segment, protože zahájili strategickou revizi výrobního programu před plánovanou fúzí s Fiat Chrysler.
 • Papež František dostal vodíkový papamobil

  14. 10. 2020 - Papež František dostal vodíkový papamobil

  Papež František jde s dobou. Bude totiž jezdit s využitím nejmodernějšího, zcela bezemisního pohonu - s palivovými články na vodík. Převzal dar od Japonské konference katolických biskupů v podobě Toyoty Mirai, navržené speciálně pro potřeby mobility svatého otce.
 • Revoluční celoroční pneumatiky pro mírnou zimu

  01. 10. 2020 - Revoluční celoroční pneumatiky pro mírnou zimu

  Pneumatiky Dunlop Sport All Season jsou první celoroční pneumatiky značky Dunlop a dále rozšiřují její bohaté portfolio.
 • Revoluce v navigaci díky čipu Bosch

  27. 08. 2020 - Revoluce v navigaci díky čipu Bosch

  Nový polovodičový snímač od společnosti Bosch přesněji a spolehlivěji zaznamenává pohyby vozidla, zvyšuje spolehlivost navigačních systémů a pomáhá realisticky vizualizovat pohyby vozidla.
 • Kia modernizuje Stonic

  07. 08. 2020 - Kia modernizuje Stonic

  Kia postupně vylepšuje své nejúspěšnější modely. Malý crossover Stonic kromě nových LED světlometů a odstínů laků dostane mild-hybridní systém EcoDynamics+ a novou inteligentní převodovku.
 • LEVC VN5 - revoluční dodávka s elektrickým pohonem

  14. 07. 2020 - LEVC VN5 - revoluční dodávka s elektrickým pohonem

  Společnost LEVC slibuje revoluci v segmentu užitkových vozidel svým VN5 s elektrickým pohonem, lehkou konstrukcí a schopností spojit nulové emise ve městě s dlouhým dojezdem.
 • Chlapská auta žijí - se značkou Dodge SRT

  11. 07. 2020 - Chlapská auta žijí - se značkou Dodge SRT

  Přestože se italsko-americká společnost Fiat Chrysler už brzy spojí s francouzskou skupinou PSA a v Evropě hledá cestu k intenzivní elektrifikaci své produkce, dokáže stále ještě být i plnokrevným Američanem - jakmile se značce Dodge trochu uvolní otěže aby po svém oslavila Den nezávislosti.
 • Strategie pro budoucnost Seatu

  09. 07. 2020 - Strategie pro budoucnost Seatu

  Seat nastínil svou budoucnost s novými investicemi a revidovanými projekty. Do roku 2025 hodlá do budoucích projektů investovat pět miliard eur. Značka však změnila svoji strategii v oblasti elektrifikace.


<< < 3 / 98  > >>