toyotu aygo x už je možné rezervovat | Aktuality | autoweek.cz

Toyotu Aygo X už je možné rezervovat

Toyotu Aygo X už je možné rezervovat

26.01.2022 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Toyota spouští on-line rezervační systém na nový model Aygo X. První vozy Aygo X z produkce závodu TMMC v Kolíně dorazí k zákazníkům v květnu.
Po možnosti prohlédnout si jednotlivé modely vystavené v showroomu přes videohovor přichází Toyota s dalším způsobem, jak usnadnit i urychlit nákup vozu. Spouští on-line rezervační systém na nové modely. Již nyní je možné si na webu toyota.cz zarezervovat nové Aygo X, v březnu bude následovat první elektromobil bZ4X.
 
Ve snaze proces objednání vozu zjednodušit a urychlit vše, co může automobilka přímo ovlivnit, Toyota nyní nabízí možnost předvybrat si budoucí vůz a zarezervovat jej on-line přímo přes její webovou stránku.
 
„Možnost zarezervovat si svůj nový vůz on-line, předem si vybrat jeho technické specifikace, barvu i výbavu, urychlí celý proces nákupu a přinese zákazníkům jistotu včasného dodání vozu. V tuto chvíli spouštíme tento systém pro nové modely, tedy pro malý crossover Aygo X, k němuž na začátku března přibude ještě náš první čistě elektrický vůz bZ4X,“ říká generální ředitel Toyota a Lexus ČR Martin Peleška s tím, že počet vozů v on-line rezervačním systému bude časově i početně omezený.
 
Celá rezervace je velmi jednoduchá a intuitivní. Na webu toyota.cz najde zákazník tlačítko pro on-line rezervaci jak u daného modelu, tak i v banneru přímo na homepage. Po rozkliknutí se otevře samostatný formulář, kde si konkrétně u modelu Aygo X zájemce může zvolit, zda chce plátěnou či klasickou střechu, vybere si barvu a úroveň výbavy. V dalším kroku se otevře okno, kde je nutné vytvořit si účet, případně se přihlásit do systému Moje Toyota. Pro zjednodušení je tu i výběr nejbližšího dealera podle poštovního směrovacího čísla. Objednávka je kompletní po kliknutí na tlačítko Rezervovat. Na základě vyplnění a potvrzení těchto údajů systém ještě ukáže shrnutí objednávky a poskytne kontaktní informace na konkrétního obchodníka. Zákazník také obdrží potvrzovací e-mail s číslem rezervace a poté kontaktuje vybraného dealera, s nímž si domluví další postup.

  • Toyotu Aygo X už je možné rezervovat
  • Toyotu Aygo X už je možné rezervovat
  • Toyotu Aygo X už je možné rezervovat