plastická chirurgie firemních flotil z kolína | Aktuality | autoweek.cz

Plastická chirurgie firemních flotil z Kolína

Plastická chirurgie firemních flotil z Kolína

21.08.2019 | Komerční prezentace | Aktuality

Úpravy zcela nových aut, to je denní realita v kolínské pobočce logistické společnosti GEFCO. Právě tady jsou experti na postprodukční operace firemních flotil schopní upravit autům vizáž i změnit funkční parametry tak, jako plastičtí chirurgové.
Proč a jak se auta pro zákazníky vlastně upravují a jaké další služby GEFCO nabízí, jsme se zeptali Miloše Mrázka, ředitele logistiky hotových vozů společnosti GEFCO.
 
Které aktivity spadají pod tzv. postprodukční operace (PPO)?

Klienti u nás nechávají na míru upravit vozy v rámci firemních flotil, u kterých potřebují například sjednotit jejich vizuální stránku nebo dle individuálních potřeb vylepšit funkcionalitu vozidel. V praxi to znamená lakování specifických dílů, polepy vozů, jejich dispoziční úpravu, či montáž doplňkového vybavení (vyhřívání sedadel, montáž navigace, zámků, zásuvek nebo opláštění nákladního prostoru). Na starosti máme ale také přípravu limitovaných sérií pro producenty vozů, montování přídavných reproduktorů nebo instalaci luxusní řadicí páky a chladničky do vozů vyšších tříd.
 
Pro jaké typy klientů tyto úpravy realizujete?

Naše společnost se zabývá logistikou. Velkou část portfolia našich služeb tvoří přeprava a skladování hotových vozidel. Našimi klienty jsou přímo výrobci vozů, kterým se v menších sériích nevyplatí změny na autech realizovat v rámci samotné výroby. V poslední době ale stále častěji registrujeme poptávky ze strany fleet manažerů firem. Na základě jejich požadavků vozy ve flotile individualizujeme a zároveň u nich provedeme finální inspekci před doručením, vybavíme lékárničkami i dalšími manuály atp. Ročně takových úprav děláme více než 65 000, a to nejen u osobních aut. Koncem února jsme třeba předali 700 upravených užitkových vozů klientovi z oblasti listovních a balíkových služeb. S těmito velkoobjemovými zakázkami máme již řadu zkušeností, klient je u nás poptal už poněkolikáté, a i v tak vysokém počtu umíme upravit vozy dle harmonogramu a doručit je na místa určení.
 
V rámci vašich služeb nabízíte i remarketing, v čem spočívá?

Fleet remarketing je relativně nová služba, která s postprodukčními úpravami vlastně úzce souvisí. Poté, co skončí doba užívání vozů ve firemních flotilách, vyzvedneme je u klienta a u nás na pobočce je připravíme k sekundárnímu prodeji. Zajistíme profesionální odstranění polepů, vyčištění vozů, opravy drobných oděrek z provozu, ale jsme schopni auta i nafotit a umístit na online prodejní kanály. Mezitím již připravujeme dodávku nových vozů do firmy. To manažerům nejen ulehčí práci, ale také zkrátí dobu, po kterou jsou ojeté vozy stále ještě aktivy společnosti. Podle nárůstu poptávky si u firem tato služba velmi rychle našla své místo.
 
 
  • Plastická chirurgie firemních flotil z Kolína
  • Plastická chirurgie firemních flotil z Kolína
  • Plastická chirurgie firemních flotil z Kolína
  • Plastická chirurgie firemních flotil z Kolína