nokian tyres představuje nové zimní pneumatiky | Autoservis | autoweek.cz

Nokian Tyres představuje nové zimní pneumatiky

Nokian Tyres představuje nové zimní pneumatiky

05.01.2018 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Nokian Tyres rozšiřuje svou nabídku zimních pneumatik o Nokian Hakkapeliitta R3, Nokian Hakkapeliitta R3 SUV, Nokian WR SUV 4 a Nokian WR G4.
Nokian Tyres, celosvětově nejseverněji umístěný výrobce pneumatik, rozšiřuje svou komplexní řadu vysoce kvalitních zimních pneumatik a uvádí na trh čtyři nové produkty: bezhrotové pneumatiky Nokian Hakkapeliitta R3 a Nokian Hakkapeliitta R3 SUV pro severské země, Rusko a Severní Ameriku, pneumatiky Nokian WR SUV 4 pro střední Evropu a pneumatiky Nokian WR G4 pro Severní Ameriku.
 
Nokian Hakkapeliitta je speciální pneumatika do náročných zimních podmínek a je hlavní řadou zimních pneumatik v severských zemích, Rusku a Severní Americe.
 
Kromě zimních pneumatik Nokian Hakkapeliitta představuje Nokian Tyres zcela nové zimní produkty na významných a rostoucích trzích ve střední Evropě a Severní Americe. Jedná se o SUV pneumatiku Nokian WR SUV 4, která je určena do proměnlivé středoevropské zimy. Její vynikající ovladatelnost zaručuje bezstarostnou jízdu i při vyšší rychlosti.
 
Nové produkty se objeví v maloobchodním prodeji už na jaře 2018. Kompletní výběr všech dostupných rozměrů bude pro zákazníky k dispozici v průběhu podzimu 2018.