nové prodejní centrum jaguar land rover | Aktuality | autoweek.cz

Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover

Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover

08.04.2014 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Firma Dajbych slavnostně otevřela nové autorizované centrum Jaguar Land Rover v Praze 5. Tým s 18letými zkušenostmi s terénními a luxusními vozy nyní nově provozuje prodejní centrum britské automobilky nabízející nadstandardní úroveň služeb.

V Praze Na Homolce bylo za účasti Její Excelence velvyslankyně Spojeného království Velké Británie a Severního Irska Jan Thompsonové slavnostně otevřeno nové prodejní centrum společnosti Dajbych s plnou podporou oficiálního dovozce Jaguar Land Rover pro Českou republiku.

Souběžně s otevřením nového areálu byly na český trh uvedeny dvě významné novinky, nedávno představené na autosalonu v Ženevě - Jaguar F-Type Coupé a prodloužená verze Range Roveru.

Ředitel JLR pro Rakousko a ČR Georg Staudinger poděkoval manželům Dajbychovým za úspěšné čtyři roky spolupráce v Plzni a dodal: "Když jsme hledali partnera pro západní břeh Vltavy v Praze, věděli jsme, že se na Dajbychovy můžeme spolehnout."

Obchodní ředitel Land Rover CR Alexander Vysek k tomu dodal: "Dajbychovi jsou rodinná firma a jejich rodinný osobní přístup je přítomen v jejich podnikání. Proto věřím, že tento rodinný přístup pocítí i jejich noví zákazníci v Praze."

Firma Dajbych na automobilovém trhu působí od roku 1995. Její činnost je spojena s terénními a luxusními vozy. Ve svém autosalonu v Plzni provozuje autorizovaný prodej a servis vozidel Land Rover a nezávislý prodej a servis vozidel Toyota a Lexus. Zároveň se specializuje na přestavby terénních automobilů pro speciální využití a je výhradním dovozcem známých značek off-road příslušenství.

To, že zde autům opravdu rozumějí, dokládá výčet partnerů, kteří si už Autosalon Dajbych vybrali za dodavatele, například Horská služba, Správa Pražského hradu nebo Vojenská policie.

Před dvěma roky Autosalon Dajbych své působení rozšířil z Plně i do hlavního města, kde otevřel servisní centrum vozů Jaguar a Land Rover. To se nyní stává zároveň prodejním centrem s plnou podporou oficiálního dovozce Jaguar Land Rover Czech Republic.

Protože tyto britské značky jsou jedny z nejvíce se rozvíjejících na automobilovém trhu, dostávají nyní lidé ze západní poloviny Prahy a středních Čech k dispozici dostupný a kvalitní autosalon.

První prodejní centrum britské automobilky na levém břehu Vltavy má výhodnou polohu na příjezdu od Kladna, Karlových Varů, Berouna i Příbrami.

O zákazníky se zde starají vstřícní lidé, kteří vědí o vozech Land Rover a Jaguar opravdu maximum. Proto dokáží fundovaně poradit, a to nejen s výběrem a konfigurací vozu nebo běžnými servisními záležitostmi, ale i se speciálními požadavky, například s úpravami vozů.

Centrum disponuje nejnovějším diagnostickým zařízením. Stabilní tým prochází pravidelnými školeními, včetně organizovaných přímo britskou centrálou, ale má už dlouholeté zkušenosti s úpravami terénních vozů. A hlavně je práce s těmito auty baví!

Návštěvníci centra Dajbych zde najdou kompletní zázemí pro své pohodlí (recepce
s občerstvením, Wi-Fi, myčka, půjčovna náhradních vozů atd.). Snahou je poskytnout aktuální informace, rychlé odbavení a příjemné doplňkové služby, jako jsou třeba opravy karoserií metodou PRD nebo pick-up servis.  Důležitou zásadou jsou transparentní ceny. Ty jsou často zvýhodněné, například slevami na servis některých modelů a starších vozů.

Jak jsme již před časem informovali, firma Dajbych vyvinula i vlastní vozidlo Satbir, velkoprostorový terénní vůz na platformě Land Roveru Defender.

  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover
  • Nové prodejní centrum Jaguar Land Rover