vinfast přichází do evropy | Aktuality | autoweek.cz

VinFast přichází do Evropy

VinFast přichází do Evropy

17.06.2022 | Rybecký Vladimír | Aktuality

VinFast ohlásil plán otevřít 50 prodejních míst v Německu, Francii a Nizozemsku. Vietnamská společnost to uvedla na kongresu EVS35 v norském Oslu při evropské premiéře svých elektrických vozidel VF 8 a VF 9.
VinFast plánuje otevřít minimálně 25 obchodů VinFast Stores v Německu, 20 ve Francii a pět v Nizozemsku. Společnost také podrobně popsala nové prodejní zásady určené výhradně pro evropské trhy, včetně prémiové služby doručení domů a seznamovací služby. Prodejny se budou lišit velikostí a budou nabízet pouze prodej nebo komplexní prodejní a servisní kapacity.
 
„Oznámení otevření VinFast Stores na francouzském, německém a nizozemském trhu potvrzuje serióznost a oddanost VinFast Evropě,“ řekla místopředsedkyně VinGroup a generální ředitelka VinFast Global Le Thi Thu Thuy.
 
„VinFast tu není jen proto, aby prodával auta. Jsme tu proto, abychom inspirovali změnu a urychlili přechod na elektrická vozidla ve prospěch životního prostředí. Jsme tu, abychom podpořili každého zákazníka na jeho cestě s VinFast - od rezervace až po jeho zkušenosti po celou dobu životnosti vozidla. Jsme přesvědčeni, že vedle našich rozumných cen, kvalitních produktů, inovativní a flexibilní prodejní politiky budou naše vynikající služby klíčovým faktorem, který zákazníkům poskytne vynikající zkušenosti s vlastnictvím,“ dodala paní Le Thi Thu Thuy.
 
VinFast nedávno oznámil podrobnosti o cenách VF 8 a VF 9 spolu s plány předplatného pro akumulátory pro nizozemské, německé a francouzské trhy, které spotřebitelům poskytují širokou škálu flexibility. Průkopničtí zákazníci, kteří si zakoupí VF 8 a VF 9 v letech 2022 a 2023, budou těžit z výhod předplatného, ​​které budou trvale spojeny s vozidlem po celou dobu jeho životnosti.
 
VinFast aktivně spolupracuje se strategickými partnery na rozvoji infrastruktury pro elektromobily a optimalizaci řešení pro zákazníky. Partnerství s FCA Bank umožňuje flexibilní a inovativní finanční služby, aby bylo vlastnictví elektromobilů dostupné pro každého.
 
Program VinFirst, exkluzivní balíček VinFast pro průkopnické zákazníky, který byl aplikován od 5. ledna do 30. května 2022, získal celosvětově 73 000 rezervací. Jako další pobídku pro zákazníky společnost během akce EVS35 oznámila nové prodejní zásady exkluzivní pro evropské trhy. Od 1. června do 30. září 2022 všichni zákazníci, kteří si zarezervují VF 8 a VF 9, obdrží roční bezplatný balíček VinFast Smart Driving s pokročilou asistencí pro řidiče úrovně 2+ a sadou Smart Services pro chytřejší řidičské zkušenosti. Dostanou také bezplatnou službu doručení domů, která je spojena s kompletním předáním odborníkem na elektromobily.

  • VinFast přichází do Evropy
  • VinFast přichází do Evropy
  • VinFast přichází do Evropy
  • VinFast přichází do Evropy
  • VinFast přichází do Evropy