Aktuality | autoweek.cz

Aktuality

 • Mužnější Audi Q3

  16. 01. 2019 - Mužnější Audi Q3

  Audi uvedlo na český trh druhou generaci velmi důležitého modelu, prémiového kompaktního SUV Q3. Se sportovnějším charakterem a rozšířenou výbavou chce více oslovit rodiny, ale také aktivní jednotlivce, mezi nimi ve velké míře i ženy.
 • Nový rekord PSA v roce 2018

  16. 01. 2019 - Nový rekord PSA v roce 2018

  Vydařené převzetí Opelu, mnoho úspěšných novinek, zvládnutí přechodu na novou metodiku měření emisí WLTP ale i silný prodej užitkových vozidel stojí za prodejem 3,9 milionu vozů koncernu PSA a tím rekordním růstem dodaných aut na mezinárodních trzích o 6,8 %.
 • Ford a Volkswagen představují novou alianci

  15. 01. 2019 - Ford a Volkswagen představují novou alianci

  Společnosti Volkswagen AG a Ford Motor Co. ohlásily, že spojí síly v oblasti užitkových vozidel a pick-upů. Současně oznámily, že zkoumají možnosti společného vývoje technických řešení pro elektricky poháněná a autonomní vozidla. Cílem jsou úspory v řádu miliard dolarů.
 • Další reset Fordu v Evropě

  15. 01. 2019 - Další reset Fordu v Evropě

  Dlouho očekávaná restrukturalizace Fordu v Evropě se stává realitou. Výsledkem bude omezení počtu prodávaných modelů a snižování počtu zaměstnanců v evropských továrnách. Ještě dnes budou také oznámeny podrobnosti aliance Fordu s VW Group.


<< < 239 / 262  > >>