Aktuality | autoweek.cz

Aktuality

 • Modernizace Dacie Duster

  22. 06. 2021 - Modernizace Dacie Duster

  Dacia Duster přichází ve výrazně modernizované podobě s přepracovanou přídí, revidovaným interiérem a aktualizovaným infotainmentem. Charakterizuje ji nový světelný podpis s denními LED světly ve formě vodorovného Y. Nový Duster přijde na trh od září.
 • Průzkum Volkswagenu část 2: moderní technologie v autech

  21. 06. 2021 - Průzkum Volkswagenu část 2: moderní technologie v autech

  Moderní technologie v autech jsou pro Čechy stále důležitější. Podle tří čtvrtin z nich přispívají k bezpečnosti provozu. Nejoblíbenější jsou v současných vozech parkovací asistent, bezdrátové propojení vozidla s mobilem, adaptivní tempomat a bezklíčové odemykání a startování.
 • BMW činí další krok k vodíku

  21. 06. 2021 - BMW činí další krok k vodíku

  Začíná testování prvních prototypů BMW i Hydrogen Next s pohonem pomocí vodíkových palivových článků v běžném provozu na evropských silnicích. Výroba malé série na základě BMW X5 bude zahájena v roce 2022.
 • Průzkum Volkswagenu 1. část: Češi a elektromobily

  20. 06. 2021 - Průzkum Volkswagenu 1. část: Češi a elektromobily

  Už 7 % Čechů někdy řídilo elektromobil. Většina z nich tuto zkušenost považuje za pozitivní a při nákupu nového auta by 7 % Čechů zvolilo elektromobil. Nové auto si letos plánuje koupit 14 % lidí. Vyplynulo to z průzkumu, který pro Volkswagen realizovala agentura Datank.


<< < 352 / 357  > >>