ford uvedl značku omnicraft | Autoservis | autoweek.cz

Ford uvedl značku Omnicraft

Ford uvedl značku Omnicraft

18.04.2018 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Ford uvedl novou značku Omnicraft, pod kterou autorizovaní partneři Fordu v Evropě nabízejí servis a náhradní díly pro vozy jiných výrobců. V nabídce má 2000 nejžádanějších dílů včetně olejových filtrů a brzdového obložení.
Autorizované servisy a prodejci Fordu v Evropě nyní mohou pod značkou Omnicraft nabízet i servis a náhradní díly na vozy jiných značek. Značka Omnicraft přináší kvalitní náhradní díly a práci zkušených servisních techniků Ford za konkurenceschopnou cenu.
 
Značka Omnicraft, kterou uvedla na trh divize péče o zákazníky Ford Customer Service Division (FCSD) v loňském roce, doplňuje nabídku originálních dílů Ford a využívá obchodní a servisní sítě této společnosti. Rozšíření záběru na vozy jiných značek umožní autorizovaným servisům a prodejcům Fordu uspokojit potřeby autobazarů, flotilových provozovatelů i nezávislých opraven.
 
Pro začátek se Ford zaměřil na vývoj nejžádanějších náhradních dílů, jako jsou olejové filtry, brzdové obložení a kotouče, startéry nebo alternátory. V následujících měsících zařadí do nabídky rovněž vzduchové a palivové filtry, hlavní brzdové válce atd. Díly Omnicraft jsou k dispozici ve více než 4000 provozovnách FordStore a dealerstvích Fordu na 11 evropských trzích. V průběhu roku přijde řada na další autorizované distributory.
 
Společnost také nabízí kompletní sortiment náhradních dílů Ford Motorcraft pro pozáruční servis a starší vozy značky Ford.