program volkswagen stk service sází na prevenci | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Program Volkswagen STK Service sází na prevenci

Program Volkswagen STK Service sází na prevenci

10.02.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Volkswagen připravil pro své zákazníky věrností program Volkswagen STK Service. Kdo svěří péči o svůj vůz Volkswagen odborníkům v autorizovaných servisech Volkswagen, může získat STK a kontrolu emisí zdarma. Projekt STK pro chlapy zase apeluje na péči o zdraví mužů.
Prevence je vždy lepší než pozdější řešení nepříjemných následků. To platí nejen pro lidské zdraví, ale i pro automobily, jejichž vyspělá konstrukce vyžaduje skutečně odbornou péči. Paralelně probíhá projekt STK pro chlapy, který vyzývá muže, aby nenechávali nic náhodě v péči o své zdraví.
 
Volkswagen proto pro své zákazníky připravil speciální věrnostní program s názvem Volkswagen STK Service, který je koncipován především pro majitele vozů ve stáří čtyř a více let. Pokud si nechají svůj vůz připravit v autorizovaném servisu Volkswagen, zajistí jim servis bezplatné absolvování technické kontroly v nezávislé stanici STK a měření emisí. Prohlídka vozu a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.
 
Pouze specialisté v autorizovaných servisech Volkswagen, podporovaní přímo výrobcem, disponují veškerými nezbytnými znalostmi a technickým vybavením. Zákazníci se mohou spolehnout, že jsou jejich vozidla opravována s použitím Originálních dílů Volkswagen za nejvýhodnější ceny. Tuto skutečnost stvrzuje také dvouletá záruka na veškeré díly a práci.
 
Servisní síť Volkswagen reaguje novou službou Volkswagen STK Service také na změnu v české legislativě, která dává policii pravomoc zkrátit platnost STK na 30 dní při zjištění jakékoli závady, např. nefunkční kontrolky, opotřebovaných pneumatik nebo praskliny na skle předního okna.
 
Věrnostní program Volkswagen STK Service je propojen s projektem STK pro chlapy, který vznikl v rámci partnerství divizí Volkswagen osobní vozy, Volkswagen Užitkové vozy a After Sales s Nadačním fondem Petra Koukala. Cílem projektu STK pro chlapy je motivovat muže k absolvování preventivních lékařských prohlídek, aby bylo možné včas odhalit a diagnostikovat případná onkologická onemocnění.